reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

STARS.TV, TVR i Stopklatka TV w sieci Vectra

dodano: 2014-02-25 14:00 | aktualizacja: 2014-02-25 14:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra W kwietniu 2014 roku sieć kablowa Vectra poszerzy swoją ofertę o nowe kanały. Abonenci zyskają dostęp do muzycznej telewizji STARS.TV (pozycja 603. na liście), filmowej Stopklatka TV (310.) i ogólnej TVR (711.). Przypomnijmy, iż w ostatnich tygodniach operator dołączył już do pakietów takie kanały jak: TV Republika, TVP Sport HD (więcej tutaj), TVP ABC i Polsat News HD (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja STARS.TV powstała z miłości do muzyki i tylko muzyką się zajmuje. Robi to, co potrafi najlepiej - gra! Specjalnie wybrane i wyselekcjonowane największe przeboje wielu dekad. STARS.TV lubi klasykę - lata 60., 70., 80. i 90. ubiegłego wieku, ale nie znaczy to jednak, że kanał zamyka się na muzykę współczesną. Wśród setek i tysięcy nowych nagrań także zdarzają się perełki i je także można usłyszeć w STARS.TV. Kanał nadaje od 22 października 2012 roku (więcej tutaj).

TVR to pierwsza i jedyna w Polsce telewizja dedykowana tematyce życia i bycia poza miastem. Program jest adresowany do wszystkich tych, których fascynuje i intryguje życie, praca i spędzanie wolnego czasu poza miastem. Zgodnie z mottem „Blisko Ludzi Blisko Natury” na antenie TVR można znaleźć szeroki wachlarz programów edukacyjnych, poradnikowych, informacyjnych, społecznych oraz rozrywkowych. Stacja nadaje od 2010 roku.

Za projekt kanału filmowego Stopklatka TV odpowiadają spółki Kino Polska TV i Agora S.A. (więcej tutaj i tutaj) Nadawca chce rozpocząć nadawanie 15 marca br. (więcej tutaj) Stacja ma być dostępna w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...