reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vox TV teraz jako Vox Old's Cool TV

dodano: 2014-08-27 15:21 | aktualizacja: 2014-08-28 14:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vox Old's cool olds cool Vox Music TV Grupa ZPR dokonała zmiany w portfolio swoich stacji telewizyjnych. Kanał Vox TV, dostępny tylko w sieci, w serwisie EskaGO, zmienił nazwę na Vox Old's Cool TV. W ramówce telewizji znajdziemy teledyski z przebojami z lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Dodajmy, iż Grupa ZPR ma jeszcze jeden kanał telewizyjny bazujący na radiowej marce Vox - Vox Music TV. Stacja rozpoczęła nadawanie 28 kwietnia br. (więcej tutaj) i jest dostępna naziemnie, satelitarnie, w kablu, a także w sieci. Mimo uruchomienia nowej stacji, nadawca nie zrezygnował z kanału Vox TV (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis EskaGO daje m.in. dostęp do kanałów radiowych i stacji telewizyjnych Grupy ZPR, w tym takich, które są dostępne tylko za jego pośrednictwem. Wśród kanałów telewizyjnych są: Fokus TV, Wawa TV, Polo TV, Polo Party TV (więcej tutaj), Eska TV, Eska Rock TV, Eska Party TV (więcej tutaj), Eska Best Music TV, Vox Music TV i Vox Old's Cool TV. Oprócz Fokus TV, wszystkie wymienione stacje są muzyczne. Grupa ZPR zapowiada już jednak uruchomienie w serwisie EskaGO kolejnych kanałów, ale tym razem edukacyjnych, takich jak m.in. Fokus Historia, Fokus Geo i Fokus Investigation (więcej tutaj). Ponadto w portfolio spółki jest jeszcze kanał Polo TV US przeznaczony na rynek amerykański, który nie jest dostępny w Polsce (więcej tutaj i tutaj).

Do Grupy ZPR należą również m.in.: stacje radiowe Eska, Wawa, Vox FM, broker IDMnet, a także wydawca dziennika „Super Express”.

Vox Old's Cool TV w serwisie EskaGO:
http://www.eskago.pl/tv/vox-olds-cool-tv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...