reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVN International Extra już z koncesją

dodano: 2015-01-09 10:18 | aktualizacja: 2015-01-10 18:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

ITVN TVN International 8 stycznia 2015 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) przyznała Grupie TVN koncesję satelitarną na nadawanie kanału pod nazwą TVN International Extra; koncesja obowiązuje przez dziesięć lat, dowiedział się serwis Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że nadawca złożył wniosek o przyznanie koncesji dla nowego kanału w listopadzie ub.r. (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN International Extra będzie drugim kanałem Grupy TVN skierowanym do Polaków mieszkających zagranicą. Pierwszy kanał dla Polonii - TVN International (znany jako iTVN) - nadaje od 2004 roku (więcej tutaj) i można oglądać go w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Jego ramówkę tworzą przede wszystkim programy pokazywane przez kanały Grupy TVN w Polsce oraz inne produkcje, które nie są emitowane w naszym kraju. iTVN w Polsce nie jest dostępny. W 2013 roku KRRiT przedłużyła koncesję dla ITVN na kolejne 10 lat (więcej tutaj).

TVN International Extra to kolejne stacje, po TVN Fabuła i TVN Sportive, które Grupa TVN planuje uruchomić w najbliższym czasie (więcej tutaj), choć jak dowiedział się press.pl TVN Sportive może szybko nie powstać, bo nadawca wystąpił do KRRiT o zawieszenie postępowania w sprawie przyznania koncesji satelitarnej na ten kanał. TVN Fabuła ma emitować filmy i seriale, a TVN Sportive materiały edukacyjne, sportowe i informacyjne (więcej tutaj).

Emilia Ordon, rzecznik prasowa TVN, nie podaje na razie żadnych informacji na temat kanału TVN International Extra. Spółka czeka cały czas na formalny dokument od KRRiT.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...