reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES: Obsługujemy 355 mln gospodarstw domowych

dodano: 2019-04-02 23:46
autor: Mr. Satelita | źródło: SES/satkurier.pl

SES Operator satelitarny SES poinformował, że liczba obsługiwanych przez niego gospodarstw domowych wzrosła w 2018 roku o ponad 4 mln do powyżej 355 mln. Dane te pochodzą z corocznego badania rynku SES Satellite Monitor.

SES Satellite Monitor 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES poinformował, że w 2018 roku odnotował wzrost zasięgu technicznego w Europie, Ameryce Łacińskiej, regionie Azji i Pacyfiku oraz Afryce. W Afryce obejmuje to uwzględnienie Kenii, w której ponad 2 mln gospodarstw domowych ogląda kanały telewizyjne nadawane przez satelity SES.

W Europie transmisja satelitarna, zwłaszcza Direct-to-Home (DTH), pozostaje wiodącą technologią dystrybucji, a SES obsługuje 167 mln gospodarstw domowych na całym kontynencie. Flota SES dostarcza również treści wideo 72 mln gospodarstw domowych w Ameryce Północnej, głównie za pośrednictwem sieci kablowych. Na innych rynkach SES nadal rozszerza swój zasięg techniczny, obsługując obecnie 37 mln gospodarstw domowych w regionie Azji i Pacyfiku, 33 mln w Ameryce Łacińskiej, 33 mln w Afryce i 13 mln gospodarstw domowych na Bliskim Wschodzie.

SES dostarcza obecnie prawie 2800 kanałów HD i ponad 40 komercyjnych kanałów UHD, poinformował operator. 2018 był 25. rokiem, w którym SES przeprowadził badanie Satellite Monitor.
 
 

W SES inwestujemy w narzędzia i usługi, które pomagają naszym klientom gromadzić informacje o rynkach, na których działają, aby mogli odnosić jeszcze większe sukcesy w swojej działalności. Satellite Monitor jest jednym z takich narzędzi, które pokazuje naszym klientom długoterminową wartość głównych pozycji orbitalnych SES i szeroki zasięg

- powiedział Ferdinand Kayser, dyrektor generalny SES Video.

Niezależnie od zmiany przyzwyczajeń konsumpcyjnych, oczywiste jest, że nasza działalność pozostaje istotnym narzędziem dostarczającym wysokiej jakości wrażenia wizualne wiodącym na świecie nadawcom i właścicielom treści. Dzięki zróżnicowaniu naszych usług będziemy nadal wspierać ich rozwój i przyszły sukces.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Analizy rynkowe


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

129 zł Więcej...
reklama