reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

29.06-1.07 Polsat Sport: Euroigrzyska, UFC i futbol

dodano: 2019-06-29 04:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 29-30 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku (badminton, boks, gimnastyka, gimnastyka sportowa, karate, kolarstwo, kolarstwo torowe, piłka nożna plażowa, tenis stołowy i zapasy), Liga Narodów siatkarzy, Diamentowa Liga, Major League Soccer (MLS), Copa America, Ultimate Fighting Championship (UFC), Cage Warriors, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, Porsche Mobil 1 Supercup, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, triathlon, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Rift Rivals i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat Viasat History, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku (badminton, boks, gimnastyka, gimnastyka sportowa, karate, kolarstwo, kolarstwo torowe, piłka nożna plażowa, tenis stołowy i zapasy) (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Copa America (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Porsche Mobil 1 Supercup (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), triathlon (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Rift Rivals (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

29 czerwca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

7:07 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Austrii: kwalifikacje

7:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Rosja

8:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, karate: eliminacje kobiet i mężczyzn

8:07 Polsat Sport News, Formuła 3: Grand Prix Austrii: kwalifikacje

8:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

9:00 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo torowe: kwalifikacje

9:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, tenis stołowy: finały

9:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga

9:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

9:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: badminton

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku: piłka nożna plażowa

10:25 Polsat Sport News, Formuła 3: Grand Prix Austrii: 1. wyścig

10:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Australia - Chiny

10:55 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:20 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, tenis stołowy: finały

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk

12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, gimnastyka sportowa: finały

13:15 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku: tenis stołowy

13:25 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup, wyścig w Spielbergu: sesja kwalifikacyjna

13:30 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Antalyi: finał

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Austrii: sesja kwalifikacyjna
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk

14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:30 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, karate: półfinały i finały kobiet i mężczyzn

14:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: boks

15:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Eastbourne: finał gry pojedynczej

16:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, boks: finał

16:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: piłka nożna plażowa

16:30 w Polsacie Sport, 17:05 w TVP Sport i 17:20 w TVP1, Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Polska

16:40 Polsat Sport News, Formuła 2, Grand Prix Austrii: 1. wyścig

16:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

17:00 Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa: Car Gwarant Start Gniezno - Unia Tarnów
komentują: Piotr Olkowicz i Marcin Kuźbicki

17:40 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: kolarstwo torowe

18:00 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, piłka nożna plażowa: finał

18:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo: finały

18:15 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: zapasy

19:00 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, tenis stołowy: finał

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Japonia

19:55 Polsat Viasat History, „Gladiatorzy: zaginione miasto” - film dokumentalny

20:30 Eleven Sports 1, gala Cage Warriors 106: Night of Champions

20:45 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, ćwierćfinał: Urugwaj - Peru

20:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

21:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, gimnastyka sportowa: finały

21:45 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Francja - Włochy

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 29 na 30 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Iran

0:10 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Montrealu: wyścig kobiet

0:15 Polsat Viasat History, „Wojownicy. Sztuka walki: Afrykańskie ostrza” - serial dokumentalny

0:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Kanada

2:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): D.C. United Waszyngton - Toronto FC

2:30 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

3:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

4:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Rosja

30 czerwca (niedziela)

6:00 Polsat Sport News, triathlon, ITU World Triathlon Series w Montrealu: wyścig mężczyzn

6:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

7:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Australia - Argentyna

8:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, karate: eliminacje kobiet i mężczyzn

8:07 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: USA - Serbia

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie Moto3

9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie Moto2

9:35 Polsat Sport Extra, Formuła 3: Grand Prix Austrii: 2. wyścig

9:40 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo torowe: eliminacje

11:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku: badminton

11:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, boks: półfinały oraz finały kobiet i mężczyzn

11:00 polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen: wyścig w klasie Moto3

11:25 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Austrii: 2. wyścig

12:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo torowe: finały

12:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: gimnastyka

12:15 Polsat Sport Extra, Porsche Mobil 1 Supercup: wyścig w Spielbergu

12:20 polsatsport.pl i 12:50 w Polsacie Sport Extra, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen​​​​​​​: wyścig w klasie Moto2

13:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Japonia

13:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo: finały

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Austrii​​​​​​​: parada kierowców
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk

14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Assen​​​​​​​: wyścig w klasie MotoGP

14:10 w Eleven Sports 1 i 14:10 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Austrii​​​​​​​: wyścig
komentują: Mikołaj Sokół i Andrzej Borowczyk (w Eleven Sports 1)

14:15 Eleven Sports 2, Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Lokomotiv Daugavpilsy Dyneburg
komentują: Piotr Olkowicz i Marcin Kuźbicki

14:30 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, karate: finały kobiet i mężczyzn

15:30 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Iran - USA

16:00 w Polsacie Sport, 16:35 w TVP1 i 16:55 w TVP Sport, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Polska

16:10 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku: gimnastyka

16:45 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

18:10 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, boks: finały

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:25 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Bułgaria

20:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, kolarstwo torowe: finały

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Francja

21:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku: ceremonia zakończenia

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:00 Polsat Sport News, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Eugene

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, badminton: finały

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:45 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Włochy

Noc z 30 czerwca na 1 lipca (z niedzieli na poniedziałek)​​​​​​​

1:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Rift Rivals

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...
reklama