reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-01 - 2020-10-02 - 2020-10-03

29-31.08 Polsat Sport: Derby, magazyny i informacje

dodano: 2020-08-29 06:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 29-30 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: siatkówka plażowa - Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach, Tauron Giganci Siatkówki, Liga Mistrzyń piłkarek, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Hyundai A-League, FA Community Shield, Major League Soccer (MLS), Energa Basket Liga, Ekstraliga rugby, gala bokserska Top Rank, boks, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, rallycross, tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa - Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach (więcej tutaj), Tauron Giganci Siatkówki (więcej tutaj), Liga Mistrzyń piłkarek (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Hyundai A-League (więcej tutaj), FA Community Shield (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj i tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), boks, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - Counter-Strike: Global Offensive - ESL One (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

29 sierpnia (sobota)
5:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:25 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:45 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

11:30 Formuła 1, Grand Prix Belgii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Filip Kapica i Mikołaj Sokół

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW49, Polsat Sport News

12:15 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: 1/8 finału, Polsat Sport Extra

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Widzew Łódź, Polsat Sport

13:15 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

14:00 rallycross: World RX Finlandii, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Filip Kapica i Mikołaj Sokół

14:15 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

15:00 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra, Polsat Sport

15:15 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

16:15 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:45 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

16:45 Formuła 2, Grand Prix Belgii: 1. wyścig, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 FA Community Shield, finał: Arsenal FC Londyn - Liverpool FC, Eleven Sports 1

17:30 KSW52, Polsat Sport Fight

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Tauron Giganci Siatkówki: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

19:25 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - 1. FK Pribram Przybram, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala bokserska w Stratford, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Tauron Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

21:30 KSW48, Polsat Sport News

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nowym Jorku: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

22:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Scottish Premiership: Hamilton Academical FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:30 gala bokserska Top Rank Boxing w Las Vegas, Polsat Sport

1:30 Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - Chicago Fire FC, Polsat Sport News

1:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

4:30 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Real Salt Lake Salt Lake City, Polsat Sport News

30 sierpnia (niedziela)
6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

9:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

9:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:45 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:00 siatkówka plażowa, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: 1. półfinał, Polsat Sport Extra

10:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2

10:05 KSW41, Polsat Sport Fight

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:25 Hyundai A-League, finał: Sydney FC - Melbourne City FC, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

11:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

11:10 Formuła 2, Grand Prix Belgii: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 KSW50, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Korona Kielce, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

13:00 rugby, Ekstraliga: MKS Pogoń Awenta Siedlce - Master Pharm Rugby Łódź, Polsat Sport Fight

13:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Filip Kapica i Mikołaj Sokół

13:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 siatkówka plażowa kobiet, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: finał, Polsat Sport Extra

14:50 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 30-lecie Jednostki Wojskowej GROM: „GROM - tworzymy historię”, Super Polsat

15:00 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - HydroTruck Radom, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa mężczyzn, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: finał, Polsat Sport Extra

16:30 siatkówka plażowa, Orlen Mistrzostwa Polski w Mysłowicach: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

16:30 KSW51, Polsat Sport News

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 Tauron Giganci Siatkówki: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

18:30 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Sigma Ołomuniec, Polsat Sport News

19:00 Formuła 1: „Legendy F1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 Liga Mistrzyń piłkarek, finał: VfL Wolfsburg - Olympique Lyon, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

20:30 Tauron Giganci Siatkówki: finał, Polsat Sport

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: ESL One, Polsat Games

22:30 rallycross: World RX Finlandii, Polsat Sport Extra

23:00 „Ninja Warrior Polska - making of” - reportaż, Polsat Sport

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:10 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2

Noc z 30 na 31 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 KSW32, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...
reklama