reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP1 i TVP2 z nową oprawą antenową

dodano: 2021-09-06 10:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP2 TVP3 kolorystyka nowa 2021 Od 3 września br. TVP1 i TVP2 będą prezentowały się widzom z nowymi oprawami antenowymi. - Minimalizm w formie i maksymalizm w treści - nowe oprawy łączą nowoczesność z tradycją - informuje Telewizja Polska. - W efekcie mają wyeksponować bogatą ofertę programową anten, podkreślając ich indywidualny charakter. Grafika wpisuje się w trend, zgodnie z którymi mniej znaczy więcej.

TVP1 nowa oprawa antenowa wrzesień 2021


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mimo wprowadzenia nowej oprawy antenowej, logo TVP1 i TVP2 w prawym górnym rogu ekranu nie zostały zmienione. Na razie nie wiadomo, czy to celowy zabieg, czy raczej niedopatrzenie.

Przypomnijmy, że nowe logo i oprawy antenowe kanałów TVP1 i TVP2, a także TVP Sport zostały zaprezentowane w styczniu br. podczas briefingu prezesa zarządu TVP, Jacka Kurskiego. Najpierw, 11 czerwca zmian doczekał się TVP Sport, teraz przyszła kolej na dwie główne anteny TVP.Dodajmy, że w ostatnim czasie nowe logo zyskał również kanał dla dzieci TVP ABC. Zostało ono wprowadzone od 1 czerwca br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Twin 6° Opticum LMTP-04H

Tania wersja konwertera Universal Monoblock Twin marki Opticum (6 stopni...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...