reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Gazeta.pl prezentuje jesienną ramówkę wideo

dodano: 2021-10-06 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Gazeta.pl Jesienią br. w ofercie portalu gazeta.pl (Agora) jego użytkownicy znajdą takie programy jak „Studio biznes” (sezon 5.), „Poranna rozmowa gazeta.pl”, „Q&A”, „Interaktywny sport quiz”, „Lista Plotka”, „Sekcja piłkarska”, „Home Beauty” i „Centrum zarządzania rozrywką”.

Gazeta.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tegoroczna jesień w portalu gazeta.pl upłynie w dużej mierze pod znakiem wideo. Wśród 13 programów publikowanych na stronie głównej portalu znajdą się zarówno unikalne formaty interaktywne, jak i znane już programy, w tym „Studio biznes” (więcej tutaj) i „Poranna rozmowa gazeta.pl” (więcej tutaj i tutaj). W nowej ramówce gazeta.pl nie zabraknie również rozrywki oraz tematów sportowych. Plan redakcji portalu na najbliższe miesiące zostanie zaprezentowany klientom portalu w formie gazetki przypominającej program telewizyjny.

- Jesienna ramówka gazeta.pl to solidny zestaw nowych formatów i wzmocnienie tych, które doceniają nasi czytelnicy. Przygotowaliśmy bogatą ofertę treści publicystycznych, biznesowych, sportowych i lifestylowych. Stawiamy także na zwrot w stronę interaktywności. W naszym nowym formacie „Q&A” to użytkownicy decydują, jaki temat omawiamy z ekspertem i to oni zadają pytania. Interaktywność nie tylko pozwala angażować użytkowników, ale jest też atrakcyjna dla potencjalnych reklamodawców

- mówi Łukasz Kijek, redaktor naczelny serwisów informacyjnych i dyrektor do spraw rozwoju treści wideo w Gazeta.pl.


- Gazeta.pl od dawna wyznacza trendy w rozwoju interaktywnych form wideo na polskim rynku - i właśnie takich formatów nie zabraknie w portalu jesienią br. - czytamy w komunikacie. Nowością w ofercie portalu jest prowadzony przez Marię Mazurek „Q&A”, w którym widzowie pytają, a eksperci odpowiadają. W ramówce wideo Gazeta.pl znalazł się także „Interaktywny sport quiz” - jak czytamy w komunikacie, jeden z pierwszych tego typu formatów w polskim internecie, angażujący widza i dostarczający rozrywki, której w czasie pandemii użytkownicy jeszcze chętniej poszukują w sieci (więcej tutaj). 

Oprócz tego do nowej ramówki gazeta.pl trafiła też znana z platformy YouTube „Lista Plotka”, czyli format prowadzony przez Ninę Cieślińską, przed którą gwiazdy nie mają żadnych tajemnic. 

W portalu ponownie będzie można także zobaczyć znane już wcześniej programy. Jesienią br. w odświeżonej scenografii na strony gazeta.pl wracają bowiem znane formaty. W najbliższych miesiącach użytkownicy portalu znów będą mogli śledzić m.in. „Studio biznes”, „Poranną rozmowę”, „Sekcję piłkarską” (więcej tutaj) czy „Home Beauty”.

Jak zapewnia Agora, innowacyjny jest także sposób zaprezentowania jesiennej ramówki Gazeta.pl reklamodawcom.

- W tym roku zdecydowaliśmy się pokazać klientom naszą ramówkę w postaci znanej w każdym domu gazetki telewizyjnej, która z jednej strony pozwala wyeksponować nasze czołowe formaty, a z drugiej - daje możliwość zabawy formą. Dzięki temu nie brakuje opisów, wywiadów i zabawnych rozwiązań graficznych, czego efektem jest moja ulubiona sekcja gazetki, czyli „W ogniu pytań”

- tłumaczy Rafał Madajczak, dyrektor rozwoju marki Gazeta.pl.Skupienie uwagi zespołu Gazeta.pl na tematach rozrywkowych potwierdza też wrześniowy debiut nowego modułu na łamach portalu - „Centrum zarządzania rozrywką”. W jego ramach w każdy piątek o godzinie 16:00 na stronie głównej portalu redakcje gazeta.pl, na czele z kultura.gazeta.pl, dostarczają czytelnikom recenzji, rekomendacji, wywiadów i zapowiedzi filmów, koncertów, spektakli oraz książek.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

145 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum NytroBox NS+

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...