reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-18 - 2022-05-19

26-28.02 Polsat Sport: MLS, UFC, derby i magazyny

dodano: 2022-02-25 06:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 26-27 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, Tauron Puchar Polski siatkarzy, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Serie A Tim, Sky Bet Championship, Carabao Cup, gala bokserska Top Rank, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), wyścigi konne Saudi Cup, biathlon, narciarstwo dowolne, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), Tauron Puchar Polski siatkarzy (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Carabao Cup (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), wyścigi konne Saudi Cup (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj i tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

26 lutego (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:50 (Eurosport 2) i 8:00 (Polsat Sport Extra) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sunny Valley: ski cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:25 KSW58, Polsat Sport Fight

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: Korona Kielce - Stomil Olsztyn, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 Sky Bet Championship: Blackburn Rovers FC - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 3

13:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

13:55 La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Tauron Puchar Polski siatkarzy, 1. półfinał: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

15:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

15:55 Sky Bet Championship: AFC Bournemouth - Stoke City FC, Eleven Sports 3

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

16:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula

17:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Puchar Polski siatkarzy, 2. półfinał: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 La Liga Santander: Rayo Vallecano Madryt - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: FC Empoli - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Consar RCM Ravenna - Verona Volley, Polsat Sport Extra

18:00 wyścigi konne: Saudi Cup, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

18:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:55 Liga Portugal Bwin: CS Maritimo Funchal - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Soldier Hollow: bieg sprinterski mężczyzn, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:25 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

20:30 gala bokserska Top Rank w Glasgow, Polsat Sport

20:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

22:00 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Soldier Hollow: bieg sprinterski kobiet, Polsat Sport News

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 narciarstwo dowolne, Pucharu Świata w Jarosławiu: skoki akrobatyczne, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 26 na 27 lutego (z soboty na niedzielę)
0:05 Major League Soccer (MLS): D.C. United Waszyngton - Charlotte FC, Polsat Sport News

0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:50 Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Las Vegas, Polsat Sport

4:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

27 lutego (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:50 (Eurosport 2) i 8:00 (Polsat Sport Extra) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sunny Valley: ski cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

8:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 Eredivisie: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Torino FC Turyn - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:55 Scottish Premiership: Hibernian FC Edynburg - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Stade Reims, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:55 La Liga Santander: Villarreal CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

14:25 Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 Tauron Puchar Polski: finał, Polsat Sport

14:30 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:55 Fortuna: Liga: FC Hradec Králové - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

14:55 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 1

14:55 Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

16:40 Eredivisie: Go Ahead Eagles - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Troyes AC - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 4

17:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 Carabao Cup, finał: Chelsea FC Londyn - Liverpool FC, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Fastav Żlin, Polsat Sport Premium 1

17:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

18:00 Tauron Liga: Joker Świecie - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

18:00 SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport: „Faux Paux” - magazyn, Polsat Games

18:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

18:55 Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Vitoria SC Guimarães, Eleven Sports 2

19:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

19:10 Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i nSport+

21:00 La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

21:25 Liga Portugal Bwin: FC Porto - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 2

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:15 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Soldier Hollow: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport News

22:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 Major League Soccer (MLS): Los Angeles Galaxy - New York City FC, Polsat Sport Extra

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 KSW33, Polsat Sport Fight

23:20 biathlon, mistrzostwa świata juniorów w Soldier Hollow: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

Noc z 27 na 28 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga The Best Matches of 2021” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...