reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trwa kampania promocyjna TVP GO [wideo]

dodano: 2022-03-10 21:32 | aktualizacja: 2022-03-11 15:33
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP

TVP GO Pod hasłem „TVP GO zmienia zasady oglądania!” trwa kampania promocyjna nowej platformy streamingowej Telewizji Polskiej. Spoty promocyjne nowej usługi są emitowane na antenach Telewizji Polskiej: TVP1, TVP2, TVP3, TVP Sport, TVP Info, TVP Historia, TVP Kultura, TVP Kobieta, TVP Dokument, TVP Rozrywka, TVP ABC, TVP Seriale, TVP HD oraz w mediach społecznościowych i serwisach internetowych.

Telewizja Polska
TVP GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Telewizja Polska ma świadomość zmian w sposobie konsumpcji mediów, dlatego stale poszerza portfolio swoich nowoczesnych produktów i usług. Taki jest nasz nowy serwis premium, platforma hybrydowa TVP GO. To połączenie tradycyjnej telewizji naziemnej z Internetem i technologią HbbTV. Dzięki TVP GO nasi widzowie mogą zatrzymywać, oglądać od początku programy, które już się rozpoczęły, a także odtworzyć treści emitowane przez ostatni tydzień bez dodatkowych opłat, czyli korzystać z funkcjonalności dostępnych do tej pory jedynie w płatnych serwisach streamingowych - powiedział Jacek Kurski, prezes zarządu Telewizji Polskiej.

Dzięki nowej platformie TVP GO widzowie mogą za darmo:
  • zatrzymać program w trakcie oglądania,
  • oglądać od początku program, który już się rozpoczął,
  • obejrzeć program emitowany 7 dni wstecz,
  • korzystać z bogatej biblioteki treści na życzenie.
 

Za pośrednictwem TVP GO (na platformie hybrydowej i w aplikacji mobilnej) Telewizja Polska udostępnia także kanał ukraińskiej telewizji publicznej UA:Perszyj. Ze względu na ograniczenia regulacyjne (Telewizja Polska nie jest nadawcą tego programu i nie posiada koncesji na jego udostępnianie drogą naziemną) kanał jest dostępny dla widzów posiadających telewizory podłączone do internetu i obsługujące standard HbbTV.

Kampania promocyjna została przygotowana we współpracy z agencją Bridge2Fun, a jej koncepcja odnosi się do zachodzących na świecie zmian technologicznych.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...