reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kanał Music Box Polska niezagrożony

dodano: 2022-05-11 16:38 | aktualizacja: 2022-05-11 17:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Music Box Polska Jak już informowaliśmy, kanał muzyczny Music Box UA zawiesił 10 maja br. nadawanie. Powodem jest brak środków finansowanych będący konsekwencją inwazji Rosji na Ukrainę. Czy w związku z zaistniałą sytuacją widzowie w naszym kraju powinni obawiać się o przyszłość kanału Music Box Polska?

Music Box Polska
Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group, potwierdził portalowi satkurier.pl, że powodem zakończenia emisji Music Box UA są konsekwencje trwającej w Ukrainie wojny i brak możliwości przewidzenia terminu jej zakończenia.
 

- Brak prognoz dla odnowienia rynku reklamowego na Ukrainie przyniósł za sobą konieczność zawieszenia działalności kanału Music Box UA. Niezmiennie jednak Music Box Group pozostaje w posiadaniu praw do kanału Music Box UA, tym samym deklarując podjęcie decyzji o dalszych losach kanału po zakończeniu działań wojennych - poinformował satkurier.pl Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group.

Jak zapewnił nas przedstawiciel Music Box Group, sytuacja związana z kanałem Music Box UA nie ma żadnego wpływu na Music Box Polska. Co więcej, stacja cieszy się coraz lepszymi wynikami oglądalności.
 

- Music Box Polska po ponad roku nadawania w Polsce zyskał nie tylko stałych, oddanych widzów, ale też cieszy się coraz lepszymi wynikami oglądalności. Niewątpliwy sukces kanału Music Box Polska to zasługa współpracy z brokerem reklamowym - TVN Media. Kanał w Polsce z powodzeniem utrzymuje się ze sprzedaży reklam. Nieustannie rozwijana jest oferta programowa, a programy, które zdążyli polubić widzowie, zyskały nową oprawę - dodał Kamil Bernacki, PR Manager Music Box Group.

Kanał Music Box Polska rozpoczął nadawanie 22 stycznia 2021 roku. Stacja, decyzją nadawcy - Music Box Group, u operatorów w Polsce zastąpiła obecny na naszym rynku od 2014 roku kanał Music Box UA (Ukraina). Oferta programowa Music Box Polska łączy w sobie międzynarodowe hity, polskie przeboje i najlepsze teledyski zza wschodniej granicy, w połączeniu z otwartością na debiutantów.

Music Box można oglądać m.in. w UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, INEA, TOYA, Orange, CANAL+, WP Pilot. Ponadto, od sierpnia ub.r. Music Box Polska jest dostępny FTA na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 116 (10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK)

ID: Music Box Polska
PID V: 170 (MPEG-4/SD)
PID A: 120 (pol)
PID PCR: 170
SID: 3511
PID PMT: 1011
Provider: CANAL+
Kodowanie: brak (FTA)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...