reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Afryka w lipcu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-06-17 00:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature W lipcu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom takie programy jak „Wielka Afryka” i „Rezydencja surykatek: początek dynastii”, w ramach pasma „Strefa jurajska” takie produkcje jak „Tajemnice wymarłych olbrzymów”, „Mamut włochaty: autopsja”, „Olbrzymy z epoki lodowcowej”, „Gdy wieloryby chodziły po lądzie”, „Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat” i „Początek epoki ssaków”, a także pasmo „Letnie safari”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Letnie safari”:
emisja: codziennie (od 1 lipca br.)
- Chcemy pokazać niezwykłe, naturalne piękno Afryki - kontynentu o wspaniałych, niezwykle zróżnicowanych krajobrazach, zamieszkanego przez najbardziej charakterystycznych przedstawicieli królestwa zwierząt. To kontynent skrajności - najwyższe temperatury na świecie na pustyniach, wysokie góry w Tanzanii i Kenii, wielkie bagna w dorzeczu Okavango, a na wschodzie - Wielkie Rowy Afrykańskie, gdzie można zobaczyć najbardziej aktywny wulkan na kontynencie. Są tu rzeki pełne ryb, żyzne ziemie, ale też jałowe, bezkresne pustynie. Odwiedzimy także Namibię, równiny Samburu w Kenii i dolinę rzeki Luangwa, znaną jako kraina lwów. Tej przygody nie można przegapić - zachęca nadawca.

„Wielka Afryka” („Massive Africa”)
emisja: w sobotę, 2 lipca br. o 14:25

Wszystkie odcinki (pięć) pierwszego sezonu tej produkcji zostaną wyemitowane w sobotę, 2 lipca br. od godziny 14:25. Piękno dzikich obszarów dziewiczej, nieokiełznanej afrykańskiej przyrody zapiera dech w piersi - ale są to tereny również bardzo niebezpieczne, pełne brutalnej walki o przetrwanie. To nie jest kraina, w której chcielibyśmy być sami. Teraz widzowie mają okazję podziwiać te wspaniałe krajobrazy i bezkresne przestrzenie, nie opuszczając własnego salonu. - Zapraszamy na program pełen autentycznych dramatów i codziennych zmagań przedstawicieli królestwa zwierząt - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Rezydencja surykatek: początek dynastii” („Meerkat Manor: Rise of the Dynasty”)
emisja: w niedzielę, 3 lipca br. o 10:00

Wszystkie odcinki (trzynaście) pierwszego sezonu tej produkcji zostaną wyemitowane w niedzielę, 3 lipca br. od godziny 10:00. Z okazji Światowego Dnia Surykatek kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na cały dzień w towarzystwie rodziny surykatek. Wydawałoby się, że to klasyczna telenowela, ale jest pewna różnica: bohaterowie mają około 30 cm wzrostu, żyją w podziemnych norach, żywią się robakami, owadami i jaszczurkami. Każdą z postaci widzowie poznają równie blisko, jak gwiazdy prawdziwych oper mydlanych - ale tutaj relacje, narodziny, śmierć i konflikty są prawdziwe. Ta wciągająca seria to kontynuacja dramatycznej sagi, opowiadającej o trzech rodzinach surykatek, potomków legendarnej matriarchini o imieniu Flower. Sąsiedzi i rywale, choć spokrewnieni, zmuszeni są do konkurowania o żywność i zasoby w środowisku, które przechodzi ogromne zmiany: na pustyni Kalahari w Republice Południowej Afryki (więcej tutaj).

„Strefa jurajska”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 lipca br.) o 23:00
Kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na ekscytującą podróż w czasie, do świata, w którym wciąż żyją śmiertelnie groźne dinozaury, chodzące wieloryby i ogromne mamuty wełniste. Wyobraźmy sobie, że spacerujemy wśród tych ogromnych stworzeń i możemy przyjrzeć się ich codziennemu życiu - tylko nie podchodźmy zbyt blisko. Na tę niezwykłą przygodę składają się takie programy jak „Tajemnice wymarłych olbrzymów” (więcej tutaj), „Mamut włochaty: autopsja”, „Olbrzymy z epoki lodowcowej” (więcej tutaj), „Gdy wieloryby chodziły po lądzie” (więcej tutaj), „Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat” (więcej tutaj) i „Początek epoki ssaków” (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...