reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

WTK HD, Fanklub TV HD i Eska TV HD w sieci Vectra

dodano: 2022-07-30 13:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Vectra W poniedziałek, 1 sierpnia br. oferta sieci Vectra powiększy się o kanały WTK HD i Fanklub TV HD od Grupy WTK oraz stację Eska TV HD z portfolio Grupy Polsat Plus. Dodajmy, że abonenci Vectry mają już dostęp do kanału Eska TV w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Eska TV w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2008 roku w sieci, a w 2009 roku ruszył z regularnym przekazem satelitarno-kablowym. W 2015 roku ruszyła natomiast wersja stacji w wysokiej rozdzielczości - Eska TV HD. Wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W 2016 roku, w wyniku decyzji ówczesnego nadawcy - Grupy ZPR Media, stacja Eska TV zmieniła się w 8TV. Jednocześnie tego samego dnia uruchomiono nową Eskę TV (więcej tutaj). W 2017 roku kanał 8TV ponownie stał się Eską TV, a dotychczasowa Eska TV zmieniła się w stację Eska TV Extra. W ofercie kanału Eska TV (SD/HD) widzowie znajdą teledyski z szeroko pojętą muzyką rozrywkową i programy rozrywkowe. Stacja należy obecnie do Grupy Polsat Plus (więcej tutaj). Dodajmy, że abonenci Vectry mają już dostęp od 2010 roku do kanału Eska TV w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj i tutaj), a w 2017 roku pojawiła się zapowiedź poszerzenia oferty operatora o stację Eska TV HD (więcej tutaj i tutaj).

Kanał WTK (jako Wielkopolska Telewizja Kablowa) rozpoczął nadawanie w 1996 roku. W 2018 roku uruchomiono wersję stacji w wysokiej rozdzielczości - WTK HD. Wersje SD i HD mają identyczne ramówki (więcej tutaj). WTK (SD/HD) to kanał o charakterze wyspecjalizowanym - informacyjno-publicystycznym. W ofercie stacji Grupy WTK widzowie znajdą programy informacyjne, publicystyczne, edukacyjne, dokumentalne i reportaże poświęcone Wielkopolsce, a także transmisje z wydarzeń sportowych.

Fanklub TV HD to kanał z portfolio Grupy WTK. W ofercie stacji widzowie znajdą transmisje z wydarzeń sportowych oraz programy programy publicystyczno-informacyjne o tematyce sportowej (więcej tutaj). Stacja rozpoczęła nadawanie w 2020 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...