reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe stacje Canal+ w ofercie sieci Vectra

dodano: 2021-12-01 19:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Canal+ Now W środę, 1 grudnia br. oferta sieci Vectra powiększyła się o takie kanały, jak: Canal+ Sport 3 HD (na pozycji numer 214), Canal+ Sport 4 HD (215) i Canal+ Now HD (216). Stacje te dostępne są dla abonentów korzystających z pakietu Canal+ Prestige.

Canal+ Sport 3 Canal+ Sport 4 PKO Ekstraklasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacje Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD rozpoczęły nadawanie w 2019 roku. Dodajmy, iż start Canal+ Sport 3 nie był debiutem stacji pod tą marką w Polsce. W 2010 roku kanał pod taką właśnie nazwą zadebiutował już w naszym kraju. W tym samym roku, na wniosek nadawcy, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) zmieniła nazwę tej stacji na Canal+ Gol, a w 2011 roku na Canal+ Weekend (jednocześnie zmieniając Canal+ Sport 2 w Canal+ Gol, w 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru tego programu z wyspecjalizowanego na uniwersalny i zmiana nazwy programu z Canal+ Gol na Canal+ Family 2, a w 2015 roku na Canal+ 1 - stacja pod tą marką nadaje do dziś). W 2013 roku nastąpiła zmiana charakteru programu (z wyspecjalizowanego sportowego na uniwersalny) i kolejna zmiana nazwy programu - tym razem na Canal+ Family. Stacja pod tą marką nadaje do dziś (więcej tutaj). W ramówkach Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD widzowie znajdą transmisje meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy i magazyny poświęcone tym piłkarskim rozgrywkom (więcej tutaj).

Stacja Canal+ Now HD rozpoczęła nadawanie w 2017 roku. Kanał nadaje na podstawie zmienionej koncesji przyznanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji stacji Liga+, która nigdy nie rozpoczęła nadawania. Canal+ Now HD jest kanałem okazjonalnym, wykorzystywanym przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych, rozgrywanych równolegle do tych transmitowanych już w innych stacjach nadawcy (więcej tutaj).

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie stacje telewizyjne jak Filmax 4K (więcej tutaj), Silver TV HD/Antena HD (więcej tutaj), TVP Polonia HD (więcej tutaj), TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD (więcej tutaj), Docubox HD, Gametoon HD, Biznes24 HD, Ukraina 24 HD, Dizi HD, Filmax HD i Top Kids Jr HD/Junior Music HD (więcej tutaj), a w usłudze TV Smart pojawił się kanał TVN HD (więcej tutaj). Ponadto okresowo abonenci Vectry mieli dostęp do stacji TVP Historia 2 (więcej tutaj), TVP 4K (więcej tutaj), Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD, Eurosport 5 HD, Eurosport 6 HD, Eurosport 7 HD, Eurosport 8 HD, Eurosport 9 HD i Eurosport 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...