reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

6-9.01 Polsat Sport: Eredivisie, derby i mistrzowie

dodano: 2023-01-05 14:34 | aktualizacja: 2023-01-05 23:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 6-8 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 88. plebiscytu Przeglądu Sportowego”, Turkish Airlines Euroliga, Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Emirates FA Cup, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A , LaLiga Santander, Liga Portugal Bwin, gala bokserska Premier Boxing Champions, tenis ziemny, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, skeleton oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. 

Na widzów czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 88. plebiscytu Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj), Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), tenis ziemny, bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj i tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 stycznia (piątek)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: 3. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

9:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:30 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd mężczyzn, Polsat Sport

12:00 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:15 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd mężczyzn, Polsat Sport

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

16:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 skeleton, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd kobiet, Polsat Sport Premium 1

17:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 1. dzień, Polsat Sport News

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:55 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

18:25 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 2., Polsat Games

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - Celta Vigo, Eleven Sports 1

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 3., Polsat Games

19:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:25 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź 3. rundy, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:40 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt - Maccabi Playtika Tel Awiw, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester United FC - Everton FC Liverpool, Eleven Sports 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: 4. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź 3. rundy, Eleven Sports 1

Noc z 6 na 7 stycznia (z piątku na sobotę)
1:00 MMA: KSW40, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 1., Polsat Games

1:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:25 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 2., Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:45 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: ZT - IHG - mapa 3., Polsat Games

7 stycznia (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd jedynek, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:45 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 2. dzień, Polsat Sport Extra

11:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd jedynek, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Pune: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 2. dzień, Polsat Sport News

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Tottenham Hotspur FC Londyn - Portsmouth FC, Eleven Sports 1

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Crystal Palace FC Londyn - Southampton FC, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Gillingham FC - Leicester City FC, Eleven Sports 4

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź 3. rundy, Eleven Sports 2

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

15:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

15:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 2. dzień, Polsat Sport Extra

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Middlesbrough FC - Brighton & Hove Albion FC, Eleven Sports 1

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Boreham Wood FC - Accrington Stanley FC, Eleven Sports 3

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Blackpool FC - Nottingham Forest FC West Bridgford, Eleven Sports 4

17:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport Extra

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:55 siatkówka, SuperLega: Valsa Group Modena - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:20 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 2., Polsat Games

18:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Brentford FC Londyn - West Ham United FC Londyn, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Grimsby Town FC - Burton Albion FC, Eleven Sports 4

18:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Sheffield Wednesday FC - Newcastle United FC, Eleven Sports 3

19:00 (Polsat Sport) i 20:00 (Polsat) „Gala mistrzów sportu 88. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat i Polsat Sport

19:00 siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

19:25 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

19:30 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 3., Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers FC, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport Extra

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Girona FC, Eleven Sports 4

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Casa Pia AC Lizbona - FC Porto, Eleven Sports 3

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:40 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 7 na 8 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:50 MMA: KSW49, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 1., Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:20 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 2., Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Waszyngtonie, Polsat Sport

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:30 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 3., Polsat Games

8 stycznia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

9:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:55 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

12:10 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

14:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 3. dzień, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Ereidivisie: NEC Nijmegen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commerceon Łódź, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Empoli FC, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - US Lecce, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Cardiff City FC - Leeds United AFC, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Rayo Vallecano de Madrid Madryt - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

16:50 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Dundee United FC - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester City FC - Chelsea FC Londyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport Extra

17:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Hamarze: 3. dzień, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Aston Villa FC Birmingham - Stevenage FC, Eleven Sports 4

17:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

17:55 siatkówka, SuperLega: WithU Werona - Sir Safety Susa Perugia, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CS Maritimo Funchal - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

19:00 siatkówka: Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - Moya Radomka Lotnisko Radom, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Winterbergu: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:15 e-sport: „Level 7” - magazyn, Polsat Sport Games

22:30 „Gala mistrzów sportu 88. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - making off, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:15 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 8 na 9 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, mecz o miejsca 3. i 4.: ZT - IHG - mapa 3., Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:05 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 1., Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:25 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 2., Polsat Games

4:35 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: AGO - ZT - mapa 3., Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...