reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urodzinowa celebracja w lutym w Boomerangu

dodano: 2023-01-10 11:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang W lutym br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom w ramach pasma „Urodziny Toma i Jerry’ego” takie produkcje jak „Tom i Jerry Show”, „Tom i Jerry: Magiczna fasola” i „Tom i Jerry: Misja na Marsa”, a w ramach pasma „Cartoonito” takie seriale jak „CoComelon” i „Batwheels - geneza” i pasmo „Poznaj Batwheelsy”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, luty br. w Boomerangu będzie czasem nowości i radosnych celebracji. Premierą na kanale będzie produkcja o bohaterskich pojazdach Batmana, Batgirl i innych herosów, czyli „Batwheels - geneza”, emitowana w paśmie „Cartoonito”. Stacja zaprasza także na nowe epizody krótkometrażowej animacji „CoComelon”, gdzie w każdym odcinku pojawia się inna edukacyjna piosenka dla dzieci w wieku 2-5 lat. Boomerang nie mógł zapomnieć o rocznicy: kultowi kot i mysz kończą 82 lata. Z tej okazji stacja zaprasza na maraton „Urodziny Toma i Jerry’ego” (więcej tutaj).

Luty 2023 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Urodziny Toma i Jerry’ego”:
emisja: codziennie (od 4 lutego br.) o 15:00
Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 4 lutego br. o godzinie 15:00. Animowane łobuziaki, które bawią różne pokolenia widzów od wielu dekad i zdobyły 7 „Oscarów”? To mogą być tylko Tom i Jerry. W lutym 2023 roku kreskówka kończy 82 lata. Z tej okazji Boomerang będzie emitować urodzinowe pasmo o kultowych bohaterach (więcej tutaj). Celebracje odbędą się pod postacią seansów odcinków jednej z nowszych odsłon ich przygód, czyli „Tom i Jerry Show”, a także filmów pełnometrażowych. W emitowanych odcinkach serialu Tom zostanie zahipnotyzowany przez wampira. Złośliwy stwór wyśle nieświadomego kota, aby straszył w pobliskim miasteczku. Kiedy wszystko wydaje się być stracone, bohaterski Jerry Von Mysz wyruszy, aby uratować mieszkańców. Innym razem Tom i Jerry zostaną poproszeni przez właścicielkę cukierni, aby odnaleźć zaginiony tort w kształcie serca. Są walentynki i ciasto ma szczególne znaczenie, bo ukryto w nim zaręczynowy pierścionek (więcej tutaj). Boomerang wyemituje też filmy pełnometrażowe, takie jak „Tom i Jerry: Magiczna fasola”, gdzie opiekun głównych bohaterów znajduje czarodziejskie ziarno (więcej tutaj), czy „Tom i Jerry: Misja na Marsa”, w którym postaci wyruszą w kosmos (więcej tutaj i tutaj).

„Cartoonito”:
„CoComelon”
emisja: codziennie (od 6 lutego br.) o 10:20 i 12:20

Premiera nowych odcinków odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. w godzinach 10:20 i 12:20 w ramach pasma „Cartoonito”. 3-letni JJ to bohater amerykańskiej animacji 3D. Jak zapowiada nadawca, produkcja uczy maluchy poznawać rzeczywistość poprzez naturalną dziecięcą ciekawość i robi to ze wsparciem muzyki. Modeluje pozytywną postawę wobec otaczającego widzów świata i pokazuje, jak tworzyć dobre relacje z innymi. Polskie przedszkolaki mogą bawić się z JJ-em codziennie w ramach pasma „Cartoonito”, a w lutym br. na widownię czekać będą nowe piosenki. Chłopiec nie śpiewa sam: towarzyszą mu siostra, kreatywna i odważna YoYo, starszy brat, ciekawski TomTom, a także przyjaciel Cody, rodzice, dziadkowie i wiele innych postaci. W premierowych epizodach widzowie będą mogli dołączyć do śpiewania piosenki o górach: JJ wybierze się tam z resztą rodziny CoComelon. Postaci wytłumaczą też, dlaczego małym dzieciom wypadają ząbki i pokażą, jak ważny dla zdrowia jest ruch (więcej tutaj).

„Cartoonito”:
„Batwheels”:
emisja: w lutym br.

Premiera odcinka specjalnego odbędzie się w sobotę, 18 lutego br. o godzinie 8:00 w ramach pasma „Cartoonito”. Premiera krótkometrażowych epizodów „Batwheels” odbędzie się 18 lutego br. w godzinach 15:50, 16:45 i 17:45. Odcinek specjalny „Batwheels - geneza” przedstawia małym widzom historię powstania tytułowej grupy. Gdy Batman, Robin i Batgirl otrzymali wezwanie do walki z Jokerem i innymi wrogami, komputer pierwszego z nich przelał cenne dane z płyty głównej do systemu pojazdów i w ten sposób powołał je do życia. A jakie to pojazdy? Jest ich niezła gromadka, a każdy z nich ma inne cechy. Redbird to sportowa maszyna Robina, entuzjastyczna i pełna energii. Buff to monster truck Batmana, silny i pokonujący każdą przeszkodę. Batwing, supersoniczny odrzutowiec Człowieka Nietoperza, jest bardzo pewny siebie. Bam, czyli znany Batmobil, jest liderem grupy, a inni członkowie Batwheels wiedzą, że mogą na niego liczyć. Ostatnia bohaterka to Bibi, motocykl Batgirl, najszybsza i czasem najbardziej impulsywna ze wszystkich. Jeszcze więcej akcji superbohaterskich pojazdów czekać będzie na przedszkolną publiczność w ramach pasma „Poznaj Batwheelsy”. W odcinkach ze świata DC twórcy krótko przedstawią postaci jako grupę, a także każdego z bohaterów z osobna. Do kołpaka. Czas ocalić Gotham City (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...