Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Lega Basket Serie A
(więcej tutaj), siatkówka plażowa
(więcej tutaj), Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A
(więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Cage Warriors
(więcej tutaj), FIA World Endurance Championship
(więcej tutaj, tutaj i tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), wyścigi konne - Grand National
(więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny, Puchar Billie Jean King
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
15 kwietnia (sobota)
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:15
łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Tokio: program dowolny par sportowych, Polsat Sport
9:30
tenis ziemny, Puchar Billie Jean King: Kazachstan - Polska, Polsat Sport
9:30
łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Tokio: program dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:50
łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Tokio: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:00
tenis ziemny, Puchar Billie Jean King: Kazachstan - Polska, Polsat Sport
11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:50 łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Tokio: ceremonia dekoracji, Polsat Sport Extra
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport
13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
13:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: Villarreal CF - Real Valladolid CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
14:30
piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1
14:45
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Tychy, Polsat Box Go
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight
15:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2
16:10
piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2
16:25
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2
16:45
piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1
16:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Stade de Reims, Eleven Sports 3
17:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
17:20
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów, Polsat Sport Extra
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Polski Cukier Start Lublin - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: PSG Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
17:30
wyścigi konne: Grand National, Polsat Sport Premium 1
17:30
Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:50
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
18:15
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
18:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
18:30
MMA: Cage Warriors 152 w w Manchesterze, Polsat Sport Fight
18:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, Polsat Sport Premium 2
18:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 3
18:55
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: GD Chaves - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4
19:45
piłka nożna, La Liga Santander: Cádiz CF Kadyks - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:50
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2
19:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Górnik Łęczna, Polsat Box Go
20:00
MMA: Cage Warriors 152 w w Manchesterze, Polsat Sport Extra
20:00
gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport News
20:15
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2
20:30
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
20:40
piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AC Monza, Eleven Sports 2
20:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2
20:50 (Canal+ Sport 2) i 20:55 (Eleven Sports 3)
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - RC Lens, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2
20:55
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SE Palmeiras São Paulo - Cuiabá EC, Polsat Sport Fight
21:00
koszykówka, Lega Basket Serie A: Unahotels Reggio Emilia - Nutribullet Treviso Basket, Polsat Sport Premium 1
21:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - CD Santa Clara Ponta Delgada, Eleven Sports 4
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2
23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
Noc z 15 na 16 kwietnia (z soboty na niedzielę)
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:25
MMA: KSW55, Polsat Sport Fight
2:30
MMA, Ultimate Fighting Championship: UFC Fight Night, Polsat Sport
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16 kwietnia (niedziela)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00
łyżwiarstwo figurowe: World Team Trophy w Tokio: pokazy mistrzów, Polsat Sport
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go
12:25
piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1
12:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź, Polsat Sport
12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:30 (Eurosport 2), 12:55 (Eleven Sports 3) i 13:00 (Polsat Sport News)
wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Portimao, Polsat Sport News, Eleven Sports 3 i Eurosport 2
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Montpellier HSC, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2
13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - Elche CF, Eleven Sports 2
14:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
14:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport Premium 1
14:25
piłka nożna, Eredivisie: FC Volendam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Fight
14:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
14:45
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Skra Częstochowa, Polsat Box Go
14:55
piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
15:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport Premium 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Portimao, Polsat Sport News, Eleven Sports 3 i Eurosport 2
16:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Premium 1
16:40
piłka nożna, Eredivisie: SC Cambuur Leeuwarden - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Fight
16:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
17:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Premium 1
17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00
piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
17:00
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - FC Lorient, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport
17:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, Polsat Box Go
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga, mecz o miejsca 9. i 10.: Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin, Polsat Sport
17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
17:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS odbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go
17:55
siatkówka, SuperLega: półfinał fazy play-off: Allianz Mediolan - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Premium 3
18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2
18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
18:25
piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - UD Almeria, Eleven Sports 2
19:00
piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Banik Ostrava Ostrawa - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport News
19:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Premium 1
19:00
siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław, Polsat Box Go
19:15
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2
19:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:45
piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1
19:55
piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Emmen, Polsat Sport Premium 1
20:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: finał kobiet, Polsat Sport Extra
20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4
20:30
siatkówka, PlusLiga, mecz o miejsca 13. i 14.: Cuprum Lubin - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport
20:40
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - ESTAC Troyes, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
20:55
piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Coritiba FBC Kurytyba, Polsat Sport Fight
21:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Extra
21:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2
21:25
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Arouca, Eleven Sports 3
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Saquaremie: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra
22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: MotoGP Show, Polsat Box Go
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00
MMA: KSW60, Polsat Sport Fight
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:15 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
Noc z 16 na 17 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.