reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

22-24.04 Polsat Sport: Derby Pragi i liga szkocka

dodano: 2023-04-21 20:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 22-23 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Emirates FA Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

22 kwietnia (sobota)
5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Eleven Sports 4) piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga, 1. półfinał fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Odra Opole, Polsat Box Go

15:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
 
15:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3
 
16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 3

16:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź meczów półfinałowych, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork, Polsat Box Go

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, 1. półfinał fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

17:40 piłka nożna, Emirates FA Cup, półfinał: Manchester City FC - Sheffield United FC, Eleven Sports 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 siatkówka, SuperLega: 4. półfinał fazy play-off: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Girona FC, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Bohemians Praha Praga, Polsat Sport Fight

19:40 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga, 1. półfinał fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Spezia Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Athletico Paranaense Kurytyba, Polsat Sport Fight

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - AS Monaco Monako, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Pacos de Ferreira - FC Porto, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:50 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

Noc z 22 na 23 kwietnia (z soboty na niedzielę)
1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

23 kwietnia (niedziela)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - GKS Katowice, Polsat Sport

12:35 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 2

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Banja Luce: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga, 2. półfinał fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea  - Clermont Foot 63, Eleven Sports 4

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SC Internacional Porto Alegre - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Fight

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Barcelonie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Aberdeen FC - Rangers FC, Polsat Sport Premium 1

17:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, półfinał: Brighton & Hove Albion FC - Manchester United FC, Eleven Sports 2

17:30 siatkówka, Tauron Liga, rewanżowy mecz o miejsca 5. i 6.: Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Lecce, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - GD Estoril Praia, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:15 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga, 2. półfinał fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A: UNAhotels Reggio Emilia - Germani Brescia, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 23 na 24 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:50 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...