reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

6-8.05 Polsat Sport: UFC, derby Rotterdamu i Pragi

dodano: 2023-05-05 16:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 6-7 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Liga Mistrzów futsalistów, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Cage Warriors, Ultimate Fighting Championship (UFC), Lotto Superliga, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Liga Mistrzów futsalistów (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Lotto Superliga (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 maja (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

13:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga, 2. mecz finałowy fazy play-off: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - OKS Odra Opole, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 1. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 (Polsat Sport Fight), 20:00 (Polsat Sport News) i 22:00 (Polsat Sport Extra) MMA: Cage Warriors 154 w Rzymie, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - 1. FC Slovácko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 2

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:40 piłka nożna, Eredivisie: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, Tauron Liga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Grot Budowlani Łódź - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

20:50 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 1 i Canal+ Family

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - SC Braga, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

23:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 288 (UFC288), Polsat Sport

7 maja (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:30 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 tenis ziemny: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 tenis ziemny, Lotto Superliga: KS Górnik Bytom - CKT Grodzisk Mazowiecki, Polsat Sport Extra

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, Tauron Liga, 2. mecz finałowy fazy play-off: Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - GKS Tychy, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AC Monza, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - Clermont Foot 63, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:10 piłka nożna, Scottish Premiership: Heart of Midlothian FC Edynburg - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:50 piłka nożna halowa, Liga Mistrzów futsalistów: mecz o miejsca 3 i 4., Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Montpellier HSC, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 1. mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, 3. mecz półfinałowy fazy play-off: MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Katowice, Polsat Box Go

17:55 siatkówka, SuperLega: 3. mecz finałowy fazy play-off: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Premium 3

17:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: EA7 Emporio Armani Mediolan - Banco Di Sardegna Sassari, Polsat Sport Fight

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport Premium 2

18:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:50 piłka nożna halowa, Liga Mistrzów futsalistów: finał, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, 3. mecz półfinałowy fazy play-off: Exact Systems Norwid Częstochowa - Chemeko-System Gwardia Wrocław, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Family

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Pacos de Ferreira - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - Atlético Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 7 na 8 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...