reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

29.04-4.05 Polsat Sport: Puchar Polski i derby

dodano: 2023-04-28 18:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 29 kwietnia - 3 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga, EuroCup, Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna Puchar Polski, TOTO KNVB Beker, DFB-Pokal, Copa Libertadores, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Brasileirão Assaí Série A, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, European Rugby Champions Cup, European Rugby Challenge Cup, Cage Warriors, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, FIA World Endurance Championship, lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters), League of Legends European Championship i League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), EuroCup (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna Puchar Polski (więcej tutaj), TOTO KNVB Beker (więcej tutaj), DFB-Pokal (więcej tutaj), Copa Libertadores (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), European Rugby Challenge Cup (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj), League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

29 kwietnia (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 (Eleven Sports 2 i Eurosport 2) i 12:45 (Polsat Sport News) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport News, Eleven Sports 2 i Eurosport 2

12:45 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:15 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:50 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:30 lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold w Gaborone, Polsat Sport Extra

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, Polsat Sport Premium 2

15:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Leinster - Toulouse, Polsat Sport Premium 1

16:15 (Eleven Sports 2 i Eurosport 2) i 17:00 (Polsat Sport Fight) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps, Polsat Sport Fight, Eleven Sports 2 i Eurosport 2

16:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:50 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Chojniczanka Chojnice, Polsat Sport

18:25 rugby, European Rugby Challenge Cup, półfinał: Scarlets - Glasgow Warriors, Polsat Sport Premium 1

18:45 (Polsat Sport Fight), 20:00 (Polsat Sport News) i 22:00 (Polsat Sport) MMA: Cage Warriors 153 w Dublinie, Polsat Sport, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Resovia Rzeszów - Stal Rzeszów, Polsat Sport

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:50 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Gil Vicente FC Barcelos - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SE Palmeiras São Paulo - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport News

23:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:30 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

30 kwietnia (niedziela)
5:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, Polsat Box Go

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów, Polsat Sport

12:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Montpellier HSC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport News

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:25 rugby, European Rugby Challenge Cup, półfinał: Toulon - Benetton, Polsat Sport Premium 1

14:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Fight

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Empoli FC, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Stade de Reims, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 rugby, European Rugby Champions Cup: La Rochelle - Exeter, Polsat Sport Premium 1

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: MotoGP Show, Polsat Box Go

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Lorient, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arriva Twarde Pierniki Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Bertram Yachts Derthona Tortona - EA7 Emporio Armani Milano, Polsat Sport Premium 3

17:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, 1. półfinał fazy play-off: MKS Będzin - BKS Visła Proline Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:45 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 piłka nożna, TOTO KNVB Beker, finał: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Premium 2

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Getafe CF, Eleven Sports 4

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Boavista FC Porto, Eleven Sports 3

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Uberlandii: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

19:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: finał kobiet, Polsat Sport Fight

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, 1. półfinał fazy play-off: Exact Systems Norwid Częstochowa - Chemeko-System Gwardia Wrocław, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - AJ Auxerre, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Botafogo Rio de Janeiro, Polsat Sport News

21:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Uberlandii: finał mężczyzn, Polsat Sport Fight

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Famalicao, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 30 kwietnia na 1 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1 maja (poniedziałek)
5:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

„Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

10:00 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Super Polsat i Wydarzenia 24

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Smartbank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, La Liga Smartbank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 piłka nożna. Fortuna 1. Liga: Odra Opole - MZKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

18:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

18:15 siatkówka, SuperLega, 1. mecz finałowy fazy play-off: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 2

​​​​​​​19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Girona FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

21:00 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

21:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: „Magazyn Fortuna 1. ligi” - magazyn, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 1 na 2 maja (z poniedziałku na wtorek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2 maja (wtorek)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 rodeo: „Pro Bull Riders” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

​​​​​​​10:00 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Super Polsat i Wydarzenia 24

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

14:00 (Polsat Sport) i 15:50 (Polsat) piłka nożna, Fortuna Puchar Polski, finał: Legia Warszawa - Raków Częstochowa, Polsat i Polsat Sport

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, 1. mecz o miejsca 3. i 4.: BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport Extra

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

​​​​​​​19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

20:25 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga, 3. ćwierćfinał fazy play-off: Partizan Mozzart Bet Belgrad - Real Madrid Madryt, Polsat Sport News

20:30 siatkówka, PlusLiga, 1. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna. DFB-Pokal, półfinałowy: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

21:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Real Madrid Madryt, Eleven Sports 2

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 koszykówka: „Magazyn koszykarski” - magazyn, Polsat Box Go

23:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 2 na 3 maja (z wtorku na środę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3 maja (środa)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 MMA: KSW55, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

​​​​​​​10:00 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Super Polsat i Wydarzenia 24

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 koszykówka, Puchar Europy FIBA: „Vive la Franz” - reportaż, Polsat Sport Extra

15:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

16:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga, 1. mecz finałowy fazy play-off: ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport

17:30 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Box Go

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. ćwierćfinałowy gry pojedynczej, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Lecce, Eleven Sports 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Torino FC Turyn, Eleven Sports 4

18:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga: Żalgiris Kowno - FC Barcelona, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 siatkówka, PlusLiga, 1. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:00 wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps - podsumowanie, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna. DFB-Pokal, półfinał: VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 1

20:50 koszykówka, EuroCup, finał: Gran Canaria - Turk Telekom Ankara, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 4

21:30 tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 2. ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 maja (ze środy na czwartek)
0:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:55 piłka nożna, Copa Libertadores: CSD Colo-Colo Santiago de Chile - CA Boca Juniors Buenos Aires, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...