reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

20-22.05 Polsat Sport: Derby i pucharowe finały

dodano: 2023-05-19 15:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 20-21 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga, Energa Basket Liga, Liga Mistrzyń siatkarek, Liga Mistrzów siatkarzy, siatkówka plażowa, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Brasileirão Assaí Série A, Jupiler Pro League, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, La Liga Santander, rugby - European Rugby Champions Cup, Ultimate Fighting Championship (UFC), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold, golf - PGA Championship, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj i tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), rugby - European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Continental Tour Gold (więcej tutaj), golf - PGA Championship (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 maja (sobota)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - Villarreal CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport News

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

15:00 siatkówka, Liga Mistrzyń siatkarek, finał: VakifBank Stambuł - Eczacibasi Dynavit Stambuł, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - Celta Vigo, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:40 rugby, European Rugby Champions Cup, finał: Leinster Rugby - Stade Rochelais, Polsat Sport Fight

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport Premium 1), 19:30 (Polsat Sport) i 20:15 (Polsat) siatkówka, Liga Mistrzów siatkarzy, finał: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

19:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 koszykówka, Energa Basket Liga, 1. mecz półfinałowy fazy play-off: King Szczecin - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - GKS Katowice, Polsat Box Go

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Famalicao - FC Porto, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport News

23:40 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 20 na 21 maja (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport Extra

0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:55 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21 maja (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 MMA: KSW49, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 badminton: turniej finałowy Pucharu Sudirmana, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:15 lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold w Jokohamie, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:50 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

11:55 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport

12:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:45 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

12:50 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Madrycie: finał kobiet, Polsat Sport News

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Hibernian FC Edynburg - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Fight

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AC Ajaccio - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - Royal Antwerp Antwerpia, Eleven Sports 3

13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Polsat Sport Extra

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Emmen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Heerenveen, Polsat Sport Premium 2

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Clermont Foot 63, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rzymie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport

16:00 koszykówka, Final Four Turkish Airlines Euroligi: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

16:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

16:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 3

16:50 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - RC Lens, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, 2. mecz półfinałowy fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Tychy, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 2

19:00 koszykówka, Final Four Turkish Airlines Euroligi: finał, Polsat Sport News

19:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:40 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold na Bermudach, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:15 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 siatkówka, Tauron 1. Liga, 4. mecz: Exact Sysems Norwid Częstochowa - MKS Będzin, Polsat Box Go

20:40 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport Premium 1

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 21 na 22 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...