reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

24-26.06 Polsat Sport: UFC i Europejska Złota Liga

dodano: 2023-06-23 13:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 24-25 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Europejska Srebrna Liga siatkarek, Europejska Złota Liga siatkarek, Europejska Złota Liga siatkarzy, Liga Narodów siatkarzy, siatkówka plażowa, Brasileirão Assaí Série A, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), World Triathlon Championship Series, driftingowe mistrzostwa Polski, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, wyścigi konne - Royal Ascot, World Athletics Continental Tour Gold, ATP Challenger Enea Poznań Open w Poznaniu, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Europejska Srebrna Liga siatkarek, Europejska Złota Liga siatkarek, Europejska Złota Liga siatkarzy, Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), driftingowe mistrzostwa Polski (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), wyścigi konne - Royal Ascot (więcej tutaj), World Athletics Continental Tour Gold (więcej tutaj i tutaj), ATP Challenger Enea Poznań Open w Poznaniu (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

24 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

12:30 (TVP1) i 12:50 (Polsat Sport) siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Polska, TVP1 i Polsat Sport

12:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Argentyna, Polsat Sport Premium 1

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

13:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry podwójnej, Polsat Sport News

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:30 wyścigi konne, Royal Ascot: 5. dzień, Polsat Sport Fight

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

15:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Poznaniu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

16:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Słowenia, Polsat Sport Premium 1

16:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Iran, Polsat Sport

16:50 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarzy, 1. półfinał, Polsat Sport Premium 2

16:55 futbol amerykański, European League of Football: Panthers Wrocław - Fehervar Enthroners, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: podsumowanie sezonu, Eleven Sports 3

17:20 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 triathlon, World Triathlon Championship Series w Montrealu: sprint kobiet, Polsat Sport Premium 3

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

19:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

19:00 lekkoatletyka: World Athletics Continental Tour Gold w Nowym Jorku, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 triathlon, World Triathlon Championship Series w Montrealu: sprint mężczyzn, Polsat Sport Fight

19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarzy, 2. półfinał: Chorwacja - Ukraina, Polsat Sport Premium 1

20:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Francja, Polsat Sport Extra

20:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Niemcy, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:15 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 2

3:25 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

4:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

25 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: ćwierćfinał kobiet, Polsat Sport News

9:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: MotoGP Show, Polsat Box Go

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

11:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: półfinał kobiet, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: podsumowanie sezonu, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

12:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Polska, TVP1 i Polsat Sport

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

12:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Kuba, Polsat Sport Premium 1

13:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Halle: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

14:50 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarek, półfinał fazy play-off: Szwecja - Belgia, Polsat Sport Premium 1

15:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Holandii: MotoGP Show, Polsat Box Go

15:15 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: mecz gwiazd, Polsat Sport News

15:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Holandia - Serbia, Polsat Sport

16:00 triathlon, World Triathlon Championship Series w Montrealu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: Cellfast Wilki Krosno - Betard Sparta Wrocław, Eleven Sports 1

16:00 driftingowe mistrzostwa Polski: zawody w Warszawie, Eleven Sports 2

16:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: finał kobiet, Polsat Sport News

16:50 siatkówka, Liga Narodów: Brazylia - Francja, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: finał mężczyzn, Polsat Sport News

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarek, półfinał fazy play-off: Ukraina - Czechy, Polsat Sport Premium 1

17:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:30 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Olsztynie: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarzy: finał, Polsat Sport Extra

20:20 siatkówka, Europejska Srebrna Liga siatkarek: finał, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SE Palmeiras São Paulo - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 1

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Santos FC - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 25 na 26 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 2

1:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 3

3:10 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

539 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...