reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

15-17.07 Polsat Sport: Superpuchar Polski i derby

dodano: 2023-07-14 09:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 15-16 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarzy U-21, Liga Narodów siatkarek, siatkówka plażowa, Superpuchar Polski piłkarzy, Złoty Puchar CONCACAF, Brasileirão Assaí Série A, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), World Triathlon Championship Series, lekkoatletyka - Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej, mistrzostwa Polski tenisistów, tenis ziemny - Wimbledon oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarzy U-21 (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Superpuchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Złoty Puchar CONCACAF (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej (więcej tutaj, tutaj i tutaj), mistrzostwa Polski tenisistów (więcej tutaj), tenis ziemny - Wimbledon (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

15 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:05 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

7:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: półfinał, Polsat Sport Extra

9:50 siatkówka: mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: półfinał, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry pojedynczej tenisistek: Marketa Vondrousova - Ons Jabeur, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

15:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie, półfinał: Włochy - Bułgaria, Polsat Sport Premium 2

15:55 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30  tenis ziemny, turniej Wimbledon, finał gry podwójnej tenisistów: Wesley Koolhof i Neal Skupski - Marcel Granollers i Horacio Zeballos, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 futbol amerykański, European League of Football: Vienna Vikings - Panthers Wrocław, Polsat Sport News

18:05 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig kobiet, Polsat Sport Fight

19:00 (Polsat Sport Extra) i 20:00 (Polsat) piłka nożna, Superpuchar Polski piłkarzy: Raków Częstochowa - Legia Warszawa, Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Box Go

19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: półfinał, Polsat Sport Fight

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 (Polsat Sport), 22:45 (TVP1) i 22:55 (TVP Sport) siatkówka, Liga Narodów siatkarek, 1. półfinał: Chiny - Polska, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

22:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 15 na 16 lipca (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek, 2. półfinał, Polsat Sport

3:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

4:00 MMA, Ultimate Fighting Championship: UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

16 lipca (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:10 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ćwierćfinał siatkarek, Polsat Sport Extra

10:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ćwierćfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał, Polsat Sport News

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: półfinał siatkarek, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 tenis ziemny, mistrzostwa Polski w Bytomiu: finał, Polsat Sport News

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry pojedynczej tenisistów, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

13:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport Extra

13:30 (TVP Sport) i 16:00 (Polsat Sport Extra) lekkoatletyka: Diamentowa Liga - Memoriał Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, Polsat Sport Extra i TVP Sport

13:55 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

14:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport Extra

15:20 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 2

15:55 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Espinho: finał siatkarek, Polsat Sport Fight

16:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: finał siatkarek, Polsat Sport News

17:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: finał siatkarzy, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: finał gry podwójnej tenisistek, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Przysusze: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

18:30 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Espinho: finał siatkarzy, Polsat Sport Fight

19:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: finał, Polsat Sport News

20:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

23:20 (Polsat Sport) i 23:55 (TVP Sport) siatkówka, Liga Narodów siatkarek: finał, Polsat Sport i TVP Sport

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SC Internacional Porto Alegre - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Extra

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

Noc z 16 na 17 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:35 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

1:25 piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, finał: Meksyk - Panama, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...