reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

8-10.07 Polsat Sport: Wimbledon, UFC i piłka nożna

dodano: 2023-07-07 18:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 8-9 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Europejska Złota Liga siatkarek, Europejska Srebrna Liga siatkarzy, mistrzostwa świata siatkarzy U-21, Liga Narodów siatkarzy, siatkówka plażowa, piłka nożna plażowa, Złoty Puchar CONCACAF, Brasileirão Assaí Série A, futbol amerykański - European League of Football, Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship, Extreme E, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Europejska Złota Liga siatkarek (więcej tutaj), Europejska Srebrna Liga siatkarzy (więcej tutaj), mistrzostwa świata siatkarzy U-21 (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), piłka nożna plażowa (więcej tutaj), Złoty Puchar CONCACAF (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj i tutaj), Extreme E (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

5:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Argentyna, Polsat Sport

5:25 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:20 (TVP Sport) i 8:50 (TVP1 i Polsat Sport) siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Polska, TVP1, Polsat Sport i TVP Sport

9:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: Kanada - Polska, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 siatkówka,  Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Włochy, Polsat Sport Fight

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

13:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Gstaad: ćwierćfinał, Polsat Box Go

14:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

14:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

15:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

15:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

16:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

16:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

17:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

17:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

18:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

18:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Serbia, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 8 na 9 lipca (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 290 (UFC290), Polsat Sport

0:55 piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, 1. ćwierćfinał: Panama - Katar, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

1:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Iran, Polsat Sport Extra

1:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: SE Palmeiras São Paulo - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

2:25 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

3:25 piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, 2. ćwierćfinał: Meksyk - Kostaryka, Polsat Sport Fight

4:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Kanada, Polsat Sport News

9 lipca (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 3

5:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Stany Zjednoczone Ameryki - Francja, Polsat Sport Extra

5:20 MMA: KSW64, Polsat Sport Fight

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarzy U-21 w Bahrajnie: Bułgaria - Polska, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:35 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:45 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: kronika, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

12:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

12:00 (Eurosport 2), 12:25 (Eleven Sports 1) i 12:30 (Polsat Sport News) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport News, Eleven Sports 1 i Eurosport 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Polska, TVP1 i Polsat Sport

12:55 futbol amerykański, European League of Football: Hamburg Sea Devils - Panthers Wrocław, Polsat Sport News

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

14:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

14:10 piłka nożna plażowa: eliminacje mistrzostw świata, Polsat Sport Fight

14:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

15:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

15:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Gstaad: finał mężczyzn, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna plażowa: eliminacje mistrzostw świata, Polsat Sport Fight

16:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Monzy, Polsat Sport News, Eleven Sports 1 i Eurosport 2

16:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Gstaad: finał kobiet, Polsat Box Go

16:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

16:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

16:40 piłka nożna plażowa: eliminacje mistrzostw świata, Polsat Sport Fight

​​​​​​​17:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 5

​​​​​​​17:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 6

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Scorer” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna plażowa: eliminacje mistrzostw świata, Polsat Sport Fight

​​​​​​​18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

​​​​​​​18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 2

​​​​​​​18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 3

​​​​​​​18:00 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 4

18:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

​​​​​​​18:30 tenis ziemny, turniej Wimbledon: 4. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

19:00 rajdy terenowe, Extreme E: Sardynia, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 siatkówka, Europejska Złota Liga siatkarek, finał: Szwecja - Ukraina, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Kuba - Iran, Polsat Sport

22:55 piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, 3. ćwierćfinał: Gwatemala - Jamajka, Polsat Sport News

23:00 siatkówka, Europejska Srebrna Liga siatkarzy, finał: Łotwa - Węgry, Polsat Sport Premium 1

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Gremio FBPA Porto Alegre - Botafogo FR Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 9 na 10 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 2

1:35 piłka nożna, Złoty Puchar CONCACAF, 4. ćwierćfinał: Stany Zjednoczone Ameryki - Kanada, Polsat Sport News

1:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy: Francja - Niemcy, Polsat Sport

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...