reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy z gwiazdami w sierpniu w CBS Europa

dodano: 2023-07-30 16:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Europa W sierpniu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Rodzina Fangów”, „Rycerz pierwszej damy” i „Duża ryba”, a w ramach pasma „Sierpniówka z CBS Europa” takie produkcje jak „Okruchy dnia”, „Manchester by the Sea”, „Żandarm z Saint-Tropez”, „Mały pływak”, „Nowicjusz”, „Ojciec chrzestny”, „Hollarsowie”, „Przypadkowy bohater”, „Tatuaż”, „Gamoń”, „Wyspa piratów”, „Ojciec chrzestny II”, „Świadek”, „Zawieszeni na drzewie”, „Wielkie wakacje”, „Tak to się teraz robi”, „Ojciec chrzestny, epilog: Śmierć Michaela Corleone”,  „Narzeczona dla geniusza”, „Wybór”, „Panowie, dbajcie o żony”, „Wielka włóczęga”, „Matylda”, „American Pie”, „Skrzydełko czy nóżka”, „Kapuśniaczek”, „Johnny English Reaktywacja” i „Złap mnie, jeśli potrafisz”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2023 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Rodzina Fangów” („The Family Fang”)
obsada: Nicole Kidman, Jason Bateman, Christopher Walken
emisja: w sobotę, 5 sierpnia br. o 21:00

Komediodramat. Rodzeństwo Annie i Baxtera Fangów łączy nietuzinkowe dzieciństwo w cieniu ekscentrycznego ojca artysty i matki podporządkowującej się jego performansom. Jednak jako dorośli brat i siostra nie są ze sobą blisko - do czasu dziwnego wypadku Baxtera i tajemniczego zniknięcia rodziców.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
emisja: codziennie (od 11 sierpnia br.)
15 sierpnia wypadają dwa święta - państwowe Wojska Polskiego, natomiast w kościele katolickim Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zwane również świętem Matki Bożej Zielnej, gdyż święci się wtedy kwiaty, zioła i kłosy zbóż. W tym dniu obchodzimy także rocznicę bitwy warszawskiej z 1920 roku, określanej też jako Cud nad Wisłą. W dniu sierpniowych świąt oraz podczas poprzedzających je weekendowych dni (11-15 sierpnia br.) kanał CBS Europa przygotował filmową ofertę. Stacja pokaże takie produkcje jak (więcej tutaj) - w piątek, 11 sierpnia br. o godzinie 12:05 „Okruchy dnia” („The Remains of the Day”) (więcej tutaj), o godzinie 14:40 „Manchester by the Sea” („Manchester by the Sea”) (więcej tutaj), o godzinie 17:15 „Żandarm z Saint-Tropez” („Le Gendarme de Saint-Tropez”) (więcej tutaj), o godzinie 19:10 „Mały pływak” („Le petit baigneur”), o godzinie 21:00 „Nowicjusz” („The Freshman”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:00 „Ojciec chrzestny” („The Godfather”) (więcej tutaj), w sobotę, 12 sierpnia br. o godzinie 13:00 „Hollarsowie” („The Hollars”) (więcej tutaj), o godzinie 14:45 „Przypadkowy bohater” („Hero”) (więcej tutaj), o godzinie 17:00 „Tatuaż” („Le tatoue”), o godzinie 18:50 „Gamoń” („Le corniaud”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „Wyspa piratów” („Cutthroad Island”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:25 „Ojciec chrzestny II” („The Godfather Part II”) (więcej tutaj), w niedzielę, 13 sierpnia br. o godzinie 13:10 „Świadek” („Witness”) (więcej tutaj), o godzinie 15:20 „Nowicjusz” („The Freshman”), o godzinie 17:20 „Zawieszeni na drzewie” („Sur un arbre perche”) (więcej tutaj), o godzinie 19:10 „Wielkie wakacje” („Les grandes vacances”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „Tak to się teraz robi” („The Switch”) (więcej tutaj) i i o godzinie 23:00 „Ojciec chrzestny, epilog: Śmierć Michaela Corleone” („The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone”) (więcej tutaj), w poniedziałek, 14 sierpnia br. o godzinie 12:35 „Narzeczona dla geniusza” („I.Q.”) (więcej tutaj), o godzinie 14:30 „Wybór” („The Choice”) (więcej tutaj), o godzinie 16:40 „Panowie, dbajcie o żony” („La zizaniev) (więcej tutaj), o godzinie 18:35 „Wielka włóczęga” („La grande vadrouille”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „Matylda” („Matilda”) (więcej tutaj) i o godzinie 22:55 „American Pie” („American Pie”) (więcej tutaj), a we wtorek, 15 sierpnia br. o godzinie 12:30 „Tak to się teraz robi” („The Switch”) (więcej tutaj), o godzinie 14:30 „Wyspa piratów” („Cutthroat Islandv), o godzinie 16:55 „Skrzydełko czy nóżka” („L'aile ou la cuisse”) (więcej tutaj), o godzinie 19:00 „Kapuśniaczek” („La soupe aux choux”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „Johnny English Reaktywacja” („Johnny English Reborn”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:00 „Złap mnie, jeśli potrafisz” („Catch Me If You Can”) (więcej tutaj).

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Mały pływak” („Le petit baingeur”)
obsada: Andrea Parisy, Robert Dhery i Louis de Funes
emisja: w piątek, 11 sierpnia br. o 19:10

Komedia. Producent jachtów zwalnia projektanta łodzi, która tonie podczas wodowania. Kilka dni później inny, nowatorski jacht tego samego projektanta dostaje nagrodę w prestiżowym konkursie. Odzyskanie zwolnionego pracownika okaże się nie takie proste - ale jego dawny szef łatwo się nie poddaje.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Nowicjusz” („The Freshman”)
obsada: Penelope Ann Miller, Marlon Brando i Matthew Broderick
emisja: w piątek, 11 sierpnia br. o 21:00

Komedia kryminalna. Clark, student filmówki w Nowym Jorku, zostaje bez grosza - i zgadza się pracować dla wuja swego kumpla. Wuj, Carmine Sabatini, jest zaskakująco podobny do dona Corleone. To budzi pewne podejrzenia kochającego kino Clarka, ale w finansowym dołku nie bardzo może wybrzydzać.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Tatuaż” („Le tatoue”)
obsada: Jean Gabin, Paul Mercey i Louis de Funes
emisja: w sobotę, 12 sierpnia br. o 17:00

Komedia. Bogaty handlarz dziełami sztuki odnajduje nieznany obraz Modiglianiego - i chce go zdobyć. Niestety dzieło wytatuowane jest na plecach emerytowanego żołnierza Legii Cudzoziemskiej. Po namowach żołnierz zgadza się sprzedać swój tatuaż. Warunek, który postawi, będzie początkiem licznych komplikacji.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Gamoń” („La corniaud”)
obsada: Bourvil, Beba Loncar i Louis de Funes
emisja: w sobotę, 12 sierpnia br. o 18:50

Komedia. Paryski sklepikarz ulega wypadkowi w drodze na wakacje we Włoszech. Sprawca, w ramach rekompensaty, oferuje mu powrót luksusową limuzyną. Sklepikarz nie wie, że jedzie autem nafaszerowanym diamentami i narkotykami. Wie to jednak szef konkurencyjnego gangu, który postanawia przejąć przemycany towar.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Wyspa piratów” („Cutthroat”)
obsada: Geena Davis, Matthew Modine i Frank Langella
emisja: w sobotę, 12 sierpnia br. o 21:00

Przygodowy. Jamajka, rok 1668. Morgan, córka słynnego pirata, wchodzi w posiadanie części mapy prowadzącej do ukrytego skarbu. Niestety, kluczem do jej odczytania jest znajomość łaciny i zdobycie brakującej części, którą ma zabójca ojca Morgan. Gdy dziewczyna kupuje na targu niewolników przystojnego młodzieńca chwalącego się, że zna łacinę, znalezienie skarbu wydaje się już bliskie.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Zawieszeni na drzewie” („Sur un arbre perche”)
obsada: Geraldine Chaplin, Olivier de Funes i Louis de Funes
emisja: w niedzielę, 13 sierpnia br. o 17:20

Komedia. Zamożny przemysłowiec jedzie na spotkanie z premierem, by negocjować kontrakt na budowę autostrady. Po drodze bierze dwójkę autostopowiczów: kobietę i młodego chłopaka. Wszyscy się spieszą, auto wypada z drogi i ląduje na drzewie, uwięzione nad przepaścią. Jak wezwać pomoc? Jak wyswobodzić się z pułapki? Jak w tej sytuacji znieść siebie nawzajem?

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Wielkie wakacje” („Les grandes vacances”)
obsada: Claude Gensac, Olivier de Funes i Louis de Funes
emisja: w niedzielę, 13 sierpnia br. o 19:10

Komedia. Impulsywny dyrektor szkoły wysyła leniwego syna na kurs językowy do Anglii. Chłopak jednak nie dociera na miejsce - woli spędzić wakacje na spływie kajakowym na Sekwanie. Gdy sprawa się wydaje, ojciec rusza na poszukiwanie krnąbrnego młodzieńca.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Panowie, dbajcie o żony” („La zizanie”)
obsada: Annie Girardot, Genevieve Fontanel i Louis de Funes
emisja: w poniedziałek, 14 sierpnia br. o 16:40

Komedia. Producent odświeżaczy powietrza dostaje gigantyczne zamówienie od Japończyków. Aby mu sprostać, otwiera dodatkową linię produkcyjną w domu. Żona przemysłowca, entuzjastka ekologicznego stylu życia, nie może się pogodzić z pomysłami męża. Pewnego dnia się wyprowadza.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Wielka włóczęga” („La grande vadrouille”)
obsada: Andrea Parisy, Bourvil i Louis de Funes
emisja: w poniedziałek, 14 sierpnia br. o 18:35

Komedia. Paryż, rok 1941. Trzem lotnikom z angielskiego samolotu udaje się katapultować tuż przed zestrzeleniem. Lądują w stolicy Francji, a w akcję ich poszukiwania przez ruch oporu przypadkiem zaangażowani zostają tynkarz i dyrektor opery. Teraz ci dwaj muszą przeprowadzić lotników przez okupowaną Francję do strefy neutralnej.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Skrzydełko czy nóżka” („L'aile ou la cuisse”)
obsada: Coluche, Claude Gensac i Louis de Funes
emisja: we wtorek, 15 sierpnia br. o 16:55

Komedia. Znany krytyk kulinarny chce przejść na emeryturę, a przedtem przekazać wiedzę i fach synowi. Syn jednak woli występować w cyrku. Gdy na rynku gastronomicznym pojawia się prężny promotor fast foodów, krytyk wypowiada mu wojnę, której kulminacyjnym momentem ma być telewizyjny pojedynek na arcydzieła sztuki kulinarnej i dania szybkie. Przed pojedynkiem krytyk nagle traci smak.

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Kapuśniaczek” („La soupe aux choux”)
obsada: Jean Carmet, Claude Gensac i Louis de Funes
emisja: we wtorek, 15 sierpnia br. o 19:00

Komedia. Dwaj starzy wieśniacy z małej wioski spędzają dnie na dysputach nad anyżówką i gotowaniu kapuśniaku. Ich życie zmienia się w chwili lądowania kosmitów na pobliskim polu. Wkrótce kosmici zaprzyjaźniają się ze staruszkami - i zakochują w ich kapuśniaku. Czy w podzięce za ulubioną zupę są w stanie pomóc wieśniakom w sporze z merem sąsiedniego miasteczka? 

„Sierpniówka z CBS Europa”:
„Johnny English: Reaktywacja” („Johnny English Reborn”)
obsada: Gillian Anderson, Rosamund Pike i Rowan Atkinson
emisja: we wtorek, 15 sierpnia br. o 21:00

Komedia szpiegowska. Johnny English, upadła gwiazda brytyjskiego wywiadu, od lat pracuje nad ciałem i duszą w odosobnieniu w Tybecie. Gdy nowa szefowa MI7 dochodzi do wniosku, że tylko Johnny może zapobiec zamachowi na życie chińskiego premiera, były agent rusza do boju. Chce odzyskać honor - i tytuł szlachecki.

„Rycerz pierwszej damy” („Guarding Tess”)
obsada: Shirley MacLaine, Nicolas Cage i Austin Pendleton
emisja: w sobotę, 19 sierpnia br. o 21:00

Komediodramat. Doug, agent Secret Service, jest zmęczony pracą dla kapryśnej wdowy po byłym prezydencie USA, Tess. Ku zdumieniu i wściekłości agenta, Tess wymusza na władzach jego dalszą służbę dla siebie. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia Tess zostaje porwana (więcej tutaj).

„Duża ryba” („Big Fish”)
obsada: Ewan McGregor, Albert Finney i Helena Bonham Carter
emisja: w sobotę, 26 sierpnia br. o 21:00

Fantasy. Na wieść o śmiertelnej chorobie starzejącego się Edwarda, jego syn William postanawia odwiedzić ojca. Edward zawsze żył po swojemu, unikał odpowiedzialności, a bliskich karmił nieprawdopodobnymi opowieściami. Przyszedł czas, by William oddzielił prawdę i zmyślenie w historiach opowiadanych przez ojca (więcej tutaj).
 
Christine Dejoux w filmie „Kapuśniaczek”, foto: AMC Networks International
Christine Dejoux w filmie „Kapuśniaczek”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman w filmie „Rodzina Fangów”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman w filmie „Rodzina Fangów”, foto: AMC Networks International
Alison Lohman w filmie „Duża ryba”, foto: AMC Networks International
Alison Lohman w filmie „Duża ryba”, foto: AMC Networks International
Jennifer Aniston i Jason Bateman w filmie „Tak to się teraz robi”, foto: AMC Networks International
Jennifer Aniston i Jason Bateman w filmie „Tak to się teraz robi”, foto: AMC Networks International
Jason Biggs i Alyson Hannigan w filmie „American Pie”, foto: AMC Networks International
Jason Biggs i Alyson Hannigan w filmie „American Pie”, foto: AMC Networks International
Geena Davis i Matthew Modine w filmie „Wyspa piratów”, foto: AMC Networks International
Geena Davis i Matthew Modine w filmie „Wyspa piratów”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford w filmie „Świadek”, foto: AMC Networks International
Harrison Ford w filmie „Świadek”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...