reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Polska wybiera - debata” na kanale Polsat News

dodano: 2023-10-08 13:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat News „Polska wybiera” W dniach 8-13 października br. kanał Polsat News przygotował specjalne programy wyborcze. Bogdan Rymanowski („Wydarzenia”, „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” i „Gość Radia Zet”) poprowadzi program „Gość Wydarzeń” (także w stacjach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News 2 i Wydarzenia 24), natomiast Agnieszka Gozdyra („Debata dnia”), Marcin Fijołek („Graffiti” i „Gość Wydarzeń”), Wojciech Dąbrowski („Debata wyborcza”) i Grzegorz Jankowski („Punkt widzenia”) serię debat wyborczych „Polska wybiera - debata”. Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br.

Polsat News „Polska wybiera”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liderzy komitetów wyborczych codziennie w stacji Polsat News

W niedzielę, 15 października br. Polacy ruszą do urn wyborczych, by oddać swój głos. Na ostatniej prostej kampanii - od niedzieli do piątku, od 8 do 13 października br. - w „Gościu Wydarzeń” pojawią przedstawiciele komitetów wyborczych. Bogdan Rymanowski („Wydarzenia” na kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 - więcej tutaj, „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” w stacjach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj, i „Gość Radia Zet” w Radiu Zet - więcej tutaj) porozmawia z przedstawicielami sześciu komitetów, które wystawiły swoich kandydatów we wszystkich 41 okręgach wyborczych.

W niedzielę, 8 października br. o godzinie 19:15 w programie „Gość Wydarzeń” pojawi się Krzysztof Maj, przedstawiciel Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. W kolejnych dniach w „Gościu Wydarzeń” zjawią się: w poniedziałek, 9 października br. Władysław Kosiniak-Kamysz, Koalicyjny Komitet Wyborczy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL); we wtorek, 10 października br. Sławomir Mentzen, Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość; w środę, 11 października br. Donald Tusk, Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni; w czwartek, 12 października br. Włodzimierz Czarzasty, Komitet Wyborczy Nowa Lewica;  w piątek, 13 października br. Mateusz Morawiecki, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (PiS).

Od poniedziałku do piątku program „Gość Wydarzeń” od godziny 19:20 emitowany jest w stacjach Polsat, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz w internecie - na stronie polsatnews.pl i stronie głównej portalu Interia. Powtórki mogą natomiast oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Polsat News 2 (więcej tutaj).

„Polska wybiera - debata” - cztery debaty tematyczne

W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej w Polsce na antenie kanału Polsat News i portalu Interia pojawią się cztery debaty tematyczne „Polska wybiera - debata” (więcej tutaj). Udział wezmą w nich przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych. Transmisje od godziny 19:50. W poniedziałek, 9 października br. tematem będzie „Polityka społeczna”, a debatę poprowadzi Agnieszka Gozdyra (prowadząca program „Debata dnia” w stacji Polsat News - więcej tutaj); we wtorek, 10 października br. „Polityka zagraniczna”, a poprowadzi Marcin Fijołek („Graffiti” - więcej tutaj, i „Gość Wydarzeń”); w środa, 11 października br. „Polityka bezpieczeństwa”, a poprowadzi Wojciech Dąbrowski („Debata wyborcza”); a w czwartek, 12 października br. „Polityka migracyjna”, a poprowadzi Grzegorz Jankowski („Punkt widzenia” - więcej tutaj i tutaj).

Przypomnijmy, że od 2 lipca br., w niedziele (początkowo o godzinie 19:50, a obecnie o godzinie 17:50) kanał Polsat News emituje cotygodniowy program „Debata wyborcza”, którego gospodarzem jest Wojciech Dąbrowski.

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę, 15 października br. (więcej tutaj).
 
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Agnieszka Gozdyra w programie „Skandaliści”, foto: Cyfrowy Polsat
Grzegorz Jankowski w programie „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego”, foto: Cyfrowy Polsat
Grzegorz Jankowski w programie „Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...