reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

wPolsce.pl debiutuje w naziemnej telewizji cyfrowej

dodano: 2024-01-10 00:07 | aktualizacja: 2024-01-10 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

wPolsce.pl wPolscePL W nocy z wtorku na środę, z 9 na 10 stycznia br. kanał wPolsce.pl zadebiutował w naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Stacja grupy Fratria pojawiła się w ramach multipleksów lokalnych, których operatorem jest MWE Networks, takich jak MUX L1 w Jeleniej Górze, MUX L3 w Częstochowie i Tomaszowie Mazowieckim oraz MUX L4 we Wrocławiu i Świdnicy. We wszystkich przypadkach odbiór jest bezpłatny i niekodowany oraz dostępny w wymienionych miastach i ich szeroko pojętych okolicach. Dodajmy, że w ostatnich dnia w tych multipleksach pojawiła się TV Republika.

Telewizja wPolsce.pl


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja wPolsce.pl to stacja informacyjno-publicystyczna. Nadawcą kanału jest Fratria. W ramówce stacji widzowie znajdą programy informacyjne i publicystyczne.

Kanał nadaje od 2017 roku i jest dostępny u operatorów w rozdzielczościach standardowej (wPolsce.pl) i wysokiej (wPolsce.pl HD) oraz w 4K (wPolsce.pl 4K). Wersje SD, HD i 4K stacji mają identyczne ramówki.

Dostęp do kanału (w SD i/lub HD i/lub 4K) mają abonenci platform Polsat Box (więcej tutaj) i Orange TV (IPTV) (więcej tutaj) oraz sieci kablowych i IPTV (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnich dniach w multipleksach MWE Networks - MUX L1, MUX L3 i MUX L4 - pojawiła się TV Republika (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...