reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

20-22.01 Polsat Sport: Futbol, siatkówka i derby

dodano: 2024-01-19 17:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 20-21 stycznia br. widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Eredivisie, Liga Portugal Betclic, LaLiga EA Sports, Serie A Tim, National Football League (NFL), Ultimate Fighting Championship (UFC), European Rugby Champions Cup, golf - Hero Dubai Desert Classic, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), golf - Hero Dubai Desert Classic, łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 stycznia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

5:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

6:00 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

6:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:40 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

7:25 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 golf, Hero Dubai Desert Classic: 3. dzień, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 297 (UFC297): odliczanie, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 snowboard, Puchar Świata w Pamporowie: slalom równoległy, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

12:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

13:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:15 snowboard, Puchar Świata w Laax: slopestyle, Polsat Sport News

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Vodacom Bulls - Union Bordeaux-Begles, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:10 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

16:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

17:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław, Polsat Box Go

17:15 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:55 siatkówka, SuperLega: Valsa Group Modena - Sir Susa Vim Perugia, Polsat Sport News

18:15 snowboard, Puchar Świata w Laax: half-pipe, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

18:15 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

18:30 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

18:45 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 4

18:50 siatkówka, Tauron Liga: #VolleyWrocław - PGE Rysice Rzeszów, Polsat Box Go

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

19:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Dolomiti Energia Trento - Germani Brescia, Polsat Sport Fight

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

20:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Nakisce: ski cross, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:50 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

20:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Saracens - Lyon Olympique Universitaire, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Celta Vigo - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Porto - Moreirense FC Moreira de Cónegos, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Salt Lake City: 2. dzień, Polsat Sport Extra

22:25 futbol amerykański, National Football League (NFL), faza play-off: Baltimore Ravens - Houston Texans, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:25 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 4

23:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 20 na 21 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

0:15 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Val Saint-Côme: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

1:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

2:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 MMA, Ultimate Fighting Championship 297 (UFC297): odliczanie, Polsat Sport

3:00 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 297 (UFC297), Polsat Sport

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

4:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

4:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

4:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

21 stycznia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

5:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

7:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

7:00 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

7:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

8:00 golf, Hero Dubai Desert Classic: 4. dzień, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

8:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Ani słowa o futbolu” - magazyn, Polsat Sport

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:00 snowboard, Puchar Świata w Pamporowie: slalom równoległy, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 4

12:10 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

13:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Laax: slopestyle, Polsat Sport Premium 1

13:25 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CA Osasuna Pampeluna - Getafe CF, Eleven Sports 2

14:00 rugby, European Rugby Champions Cup: Sale Sharks - Stade Rochelais, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - AC Monza, Eleven Sports 1

15:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

15:50 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Akademia Tarnów - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Rooms Katholieke Combinatie Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:10 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Trefl Sopot - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra, Polsat Sport Extra

17:20 MMA, Ultimate Fighting Championship: „UFC Connected” - magazyn, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Exact Systems Hemarpol Częstochowa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Betis Balompie Sewilla - FC Barcelona, Eleven Sports 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:25 rugby, European Rugby Champions Cup: Bayonne - Exeter Chiefs, Polsat Sport Fight

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 2

20:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Nakisce: skicross, Polsat Sport Premium 1

20:30 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Moya Radomka Radom, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:40 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:55 futbol amerykański, National Football League (NFL), faza play-off: Detroit Lions - Tampa Bay Buccaneers, Polsat Sport Fight

21:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

21:15 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

21:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa czterech kontynentów w Salt Lake City: 3. dzień, Polsat Sport Extra

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna: „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 4

23:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 21 na 22 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

0:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

0:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

0:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

1:35 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

2:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...