reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

13-15.01 Polsat Sport: Mistrzostwa w Polsce i derby

dodano: 2024-01-12 18:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 13-14 stycznia br. widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy Wschodniej siatkarzy U20 w Gorzowie Wielkopolskim, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Supercopa de Espana, Eredivisie, Liga Portugal Betclic, LaLiga EA Sports, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, National Football League (NFL), Ultimate Fighting Championship (UFC), European Rugby Champions Cup, golf - Dubai Invitational, tenis ziemny, badminton, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, short track - mistrzostwa Europy w Gdańsku, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship, Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy Wschodniej siatkarzy U20 w Gorzowie Wielkopolskim, Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Supercopa de Espana (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), golf - Dubai Invitational, tenis ziemny, badminton (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), short track - mistrzostwa Europy w Gdańsku (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

13 stycznia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 tenis ziemny, turniej ATP w Adelajdzie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

8:35 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

9:00 golf, Dubai Invitational: 3. dzień, Polsat Sport Extra

9:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, Pucharu Świata w Sankt Moritz: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

10:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: program dowolny solistek, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:45 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

13:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 2. dzień, Polsat Sport Extra

13:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

13:00 golf: Dubai Invitational, Polsat Sport Fight

13:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 (Polsat Sport Premium 1) i 14:30 (Eurosport 1) snowboard, Puchar Świata w Scuol: slalom gigant równoległy, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

13:50 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Las Palmas - Villarreal CF, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

14:00 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego - making of” - widowisko, Polsat Sport

14:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: program dowolny solistek, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

14:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:25 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

15:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: ceremonia dekoracji, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

16:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

16:00 siatkówka, Tauron Liga: ITA Tools Stal Mielec - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

16:15 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego - making of” - widowisko, Polsat Sport News

16:20 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

16:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 2. dzień, Polsat Sport Fight

16:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 siatkówka, mistrzostwa Europy Wschodniej siatkarzy U-20 w Gorzowie Wielkopolskim: Polska - Estonia, Polsat Sport News

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Stade de Reims, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:05 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

17:15 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Dziki Warszawa - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: taniec dowolny, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Athletic Club Bilbao - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

17:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Empoli FC, Eleven Sports 2

18:25 rugby, European Rugby Champions Cup: Leinster Rugby - Stade Français, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: GD Chaves - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3  i Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: taniec dowolny, Polsat Sport Extra

20:00 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego - making of” - widowisko, Polsat Sport News

20:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, Tauron Liga: PGE Rysice Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A: Vanoli Basket Cremona - Dolomiti Energia Trento, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 2 i Polsat Sport Premium 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Excelsior Rotterdam, Polsat Sport Extra

20:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Ulster Rugby - Stade Toulousain, Polsat Sport Fight

20:55 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: ceremonia dekoracji, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 4

23:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 13 na 14 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

0:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

0:10 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

0:40 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

3:20 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

14 stycznia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

6:00 badminton, Petrona Malaysia Open: finały, Polsat Sport Fight

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:10 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:10 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego - making of” - widowisko, Polsat Sport

8:30 golf, Dubai Invitational: 4. dzień, Polsat Sport Extra

8:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Ani słowa o futbolu” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Lecce, Eleven Sports 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - FC Lorient. Eleven Sports 2

13:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 3. dzień, Polsat Sport Extra

13:00 golf: Dubai Invitational, Polsat Sport Fight

13:00 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 rugby, European Rugby Champions Cup: Bath Rugby - Racing 92, Polsat Sport Fight

14:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Go Ahead Eagles Deventer - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Kownie: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Sankt Moritz: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

14:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE GiEK Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Cagliari Calcio - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Cadiz CF Kadyks - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 4

16:25 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

16:40 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 siatkówka, mistrzostwa Europy Wschodniej siatkarz U-20 w Gorzowie Wielkopolskim: Polska - Azerbejdżan, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Le Havre AC Hawr - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3

17:10 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: 3. dzień, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

17:45 siatkówka, SuperLega: Mint Vero Volley Monza - Valsa Group Modena, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

18:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

18:40 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 3

18:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Metalkas Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Buffalo Bills - Pittsburgh Steelers, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: SL Benfica Lizbona - Rio Ave FC Vila do Conde, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Supercopa de Espana, finał: Real Madrid CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 „Wywiad z Przemysławem Frankowskim” - wywiad, Eleven Sports 3

20:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Made in Italy” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - GKS Katowice, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Porto - SC Braga, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:25 futbol amerykański, National Football League (NFL): Dallas Cowboys - Green Bay Packers, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 14 na 15 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego - making of” - widowisko, Polsat Sport

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

2:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

2:55 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

3:20 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...