reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

27-29.01 Polsat Sport: Puchar Włoch, MMA i derby

dodano: 2024-01-26 23:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 27-28 stycznia br. widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Del Monte Coppa Italia SuperLega, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Emirates FA Cup, Eredivisie, Cinch Premiership, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Betclic, LaLiga EA Sports, Serie A Tim, National Football League (NFL), Babilon MMA, wyścigi konne - Pegasus World Cup, World Athletics Indoor Tour Gold, golf - Ras Al Khaimah Championship, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne oraz e-sport - League of Legends European Championship i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Del Monte Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Babilon MMA (więcej tutaj), wyścigi konne - Pegasus World Cup (więcej tutaj i tutaj), World Athletics Indoor Tour Gold (więcej tutaj), golf - Ras Al Khaimah Championship, bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

27 stycznia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

7:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

7:40 piłka nożna, Emirates FA Cup: „FA Cup Preview: 4. runda” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

11:00 lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold w Astanie, Polsat Sport Extra

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:25 piłka nożna, Cinch Premiership: St. Mirren FC Paisley - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: Ipswich Town FC - Maidstone United FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Sociedad San Sebastián - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:45 siatkówka, PlusLiga: Bogdanka LUK Lublin - PGE GiEK Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Las Palmas - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

15:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:50 siatkówka, Tauron Liga: Moya Radomka Radom - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

15:55 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Itas Trentino - Mint Vero Volley Monza, Polsat Sport News

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: Sheffield United FC - Brighton & Hove Albion FC, Eleven Sports 4

16:00 piłka nożna, Supercoppa Italiana: „Magazyn Superpucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - FC Metz, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arriva Polski Cukier Toruń, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Projekt Warszawa, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Empoli FC, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków, Polsat Box Go

18:25 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Sir Susa Vim Perugia - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

18:40 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Almere City, Polsat Sport Premium 1

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA: Babilon MMA 42 w Żyrardowie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 siatkówka, Tauron Liga: PGE Rysice Rzeszów - UNI Opole, Polsat Box Go

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: Fulham FC - Newcastle United FC, Eleven Sports 3

20:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Salt Lake City: 2. dzień, Polsat Sport

20:00 tenis ziemny: „Magazyn ATP” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Waterville Valley: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Eredivisie: Heracles Almelo - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: RCD Mallorca Palma - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

21:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 wyścigi konne: Pegasus World Cup, Polsat Sport News

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:05 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 27 na 28 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

28 stycznia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Magazyn, Polsat Play

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

9:00 golf: Ras Al Khaimah Championship, Polsat Sport News

10:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Ani słowa o futbolu” - magazyn, Polsat Sport

12:15 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Sankt Moritz: ski cross, Polsat Sport Extra

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - US Lecce, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:40 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: West Bromwich Albion FC - Wolverhampton Wanderers FC, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2

13:00 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport Extra

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Lillehammer: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Seria A Tim: Hellas Verona Werona - Frosinone Calcio, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: Liverpool FC - Norwich City FC, Eleven Sports 1

15:40 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega: finał, Polsat Sport News

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Cadiz CF Kadyks - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 2

16:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Polski Cukier Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 4. runda: Newport County FC - Manchester United FC, Eleven Sports 3

17:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:00 „Poszukiwacze historii: Rajd IV Pancernej” - magazyn, Polsat Play

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: SC Farense Faro - FC Porto, Eleven Sports 4

19:10 koszykówka mężczyzn, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bologna - Generazione Vincente Napoli Basket, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka, Tauron Liga: Metalkas Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:55 futbol amerykański, National Football League (NFL), faza play-off: Baltimore Ravens - Kansas City Chiefs, Polsat Sport Fight

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Atletico Madrid Madryt - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

20:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Salt Lake City: 3. dzień, Polsat Sport News

21:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Salt Lake City: 3. dzień, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 28 na 29 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:25 futbol amerykański, National Football League (NFL), faza play-off: San Francisco 49ers - Detroit Lions, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...