reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Co telewizja Polsat pokaże wiosną?

dodano: 2024-02-01 19:11 | aktualizacja: 2024-02-02 13:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat wiosna Wiosną br. telewizja Polsat poleca swoim widzom takie programy jak „Nowy dzień”, „Graffiti”, „Wydarzenia”, „Gość Wydarzeń”, „Ewa gotuje” (sezon 38.), „Prezydenci i premierzy”, „Państwo w państwie”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” (sezon 14.), „Planeta singli. Osiem historii”, „Gliniarze” (sezon 16.), „Pierwsza miłość” (sezon 19.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 9.), „Nasz nowy dom” (sezon 22.), „Przyjaciółki” (sezon 23.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 20.) i „Bracia” (sezon 1.), a w ramach pasma „MegaHit” takie filmy jak „Szybcy i wściekli 9”, „Thor. Miłość i gniew”, „Thor. Ragnarok”.

Polsat wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wiosna w Polsacie wystartuje na początku marca br., pod hasłem „Znane i lubiane”.

W nowej ramówce widzowie zobaczą premierowe seriale, kontynuacje znanych już produkcji i filmy. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” pojawi się w odświeżonej wersji, a w jubileuszowej, dwudziestej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpią laureaci poprzednich sezonów. „Nasz nowy dom” widzowie będą oglądać dwa razy w tygodniu - w środy i czwartki (od 6 marca br.). W sobotnie wieczory stacja zaprasza na filmy familijne, a w poniedziałki na „MegaHit”. Nowościom w ramówce Polsatu i kanałów tematycznych Grupy Polsat Plus poświęcona była konferencja „Wiosna 2024” z udziałem ponad 150 gwiazd polsatowych produkcji, zaproszonych gości oraz władz stacji, która odbyła się w czwartek, 1 lutego br.

- Chciałem podziękować wszystkim, dzięki którym ta ramówka staje się faktem. Staje się, bo - pamiętajmy - dziś prezentacja, a od marca startujemy

- powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy, wiceprezes Telewizji Polsat,  witając zgromadzonych w studiu 2400 przy  Łubinowej 4a w Warszawie.

- Telewizja to medium wszechstronne, ciągle dla wielu widzów jest pierwszym źródłem informacji i rozrywki. Ale od lat ciągle się straszy, że za chwilę nastąpi wielki kryzys. Chciałem podać kilka danych, by zapewnić państwa, że telewizja ma się świetnie. Najlepsza platforma streamingowa ma około 2 procent udziałów w rynku. Wszystkie - 9 procent. A telewizja - 89! Brawa dla telewizji! - dodał.


Co widzowie zobaczą w Polsacie tej wiosny?

Wiosna 2024 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Nowy dzień”
emisja: codziennie o 6:00

Tuż przed godziną 6:00 stacja budzi widzów i zaczyna się „Nowy dzień”. - To dynamiczne pasmo, które idealnie pasuje do porannej kawy. Z przeglądem prasy, informacji z kraju i ze świata, prognozą pogody, informacjami sportowymi, ale również plotkami z show-biznesu i kultury. Są też rozmowy z ekspertami, gwiazdami oraz przegląd doniesień z krajowych i zagranicznych portali internetowych - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Graffiti”
emisja: od poniedziałku do piątku o 7:40

Rozmowy „1:1” z politykami, które od poniedziałku do piątku prowadzą: Grzegorz Kępka, Dariusz Ociepa i Marcin Fijołek (więcej tutaj).

„Wydarzenia”
emisja: codziennie

W październiku 2024 roku „Wydarzenia” będą obchodziły 20. urodziny. Główne wydanie tego programu emitowane jest codziennie o godzinie 18:50 (więcej tutaj).

„Ewa gotuje” 38
emisja: w soboty (od 2 marca br.) o 10:10

W nowym sezonie Ewa Wachowicz przybliży widzom najpopularniejsze trendy kulinarne 2024 roku. Wraz z królową kuchni widzowie będą gotować wedle receptur tradycyjnej kuchni polskiej. Ewa Wachowicz zaprezentuje także przepisy z odległych zakątków świata, takich jak wschodnia Azja. Niezmiennie w trendach będą także specjały kuchni śródziemnomorskiej. Odcinki: 13, produkcja: Promiss Ewa Wachowicz na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Prezydenci i premierzy”
emisja: w soboty o 19:15

Program publicystyczny, w którym Jarosław Gugała rozmawia z osobami w przeszłości sprawującymi urzędy prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej lub prezesa rady ministrów Rzeczypospolitej Polskiej, na tematy polityczne, społeczne i gospodarcze minionego tygodnia. Nadawany w soboty, o godzinie 19:15, po głównym wydaniu „Wydarzeń” w Polsacie i Polsacie News (więcej tutaj).

„Państwo w państwie”
emisja: w niedziele o 19:15

Program, w którym przedstawiane są przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu i patologii w wymiarze sprawiedliwości w relacjach państwo - przedsiębiorca i państwo - obywatel (więcej tutaj).

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” 14
emisja: w niedziele (od 3 marca br.) o 20:00

W czternastej edycji program zyska nową odsłonę. W jury obok Iwony Pavlović zasiadają nowi sędziowie: aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz i choreograf, znany z poprzednich edycji - Rafał Maserak, oraz tancerz i choreograf na stałe współpracujący z Teatrem Wielkim - Tomasz Jan Wygoda. Do udziału w programie zaproszeni przez stację zostali: Roksana Węgiel „Roxie”, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia Kuczyńska „Maffashion”, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Za kostiumy w tym sezonie odpowiedzialna jest stylistka Martyna Lach, która szlify zdobywała między innymi w paryskiej rewii „Moulin Rouge”. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Odcinki: 10, produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Planeta singli. Osiem historii”
emisja: w niedziele (od 3 marca br.) o 22:10

Seria filmów, których główny wątek skupia się na poszukiwaniu miłości w świecie Internetu. Bohaterów różni wiele, począwszy od wieku, pochodzenia, a skończywszy na pobudkach, dla których decydują się na poszukiwanie miłości w sieci. Każda z historii widziana jest oczyma innego reżysera. W cyklu nie zabrakło znakomitych kreacji aktorskich. Występują między innymi Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Witold Dębicki, Maria Maj, Rafał Królikowski, Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Mateusz Damięcki, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski. Odcinki: 8, produkcja: CANAL+ oraz Gigant Films (więcej tutaj).

„Gliniarze” 16
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 marca br.) o 17:00

Ten sezon będzie dłuższy od poprzednich - liczył będzie 75 odcinków. Fani serialu będą mogli śledzić nowe historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, a tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny, żeby stawić czoła przebiegłym przestępcom. W role pracowników policji wcielają się między innymi Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Natalia Brudniak, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Oliwia Bieniuk, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski czy Przemysław Saleta Odcinki: 75, produkcja: Outset Films na zlecenie telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Pierwsza miłość” 19
emisja: od poniedziałku do piątku o 18.00

W nowych odcinkach jak zawsze czekać na widzów będą romantyczne historie miłosne, trzymające w napięciu wątki kryminalne i wciągające dramaty. Do tego zdrady, miłosne trójkąty, powroty do pierwszej miłości, śluby, rozstania, mroczne sekrety, intrygi i konflikty rodzinne. Do obsady serialu dołączają: Grzegorz Wons, Ewa Florczak, Adam Wojciechowski, Sylwia Sokołowska. Oprócz nich widzowie zobaczą znanych już bohaterów, w których wcielają się między innymi Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Przemysław Sadowski, Jowita Budnik, Katarzyna Maciąg, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska i Krzysztof Wieszczek. Produkcja: ATM Grupa na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Gość Wydarzeń”
emisja: codziennie o 19:15

Program publicystyczny nadawany codziennie zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń”, w którym Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Grzegorz Kępka i Marcin Fijołek rozmawiają z bohaterami wydarzeń minionego dnia (więcej tutaj).

„MegaHit”:
emisja: w poniedziałki o 20:05
Poniedziałkowy wieczór w Polsacie należy do produkcji filmowych (więcej tutaj). Wiosną 2024 roku widzowie zobaczą w tym paśmie takie filmy jak „Szybcy i wściekli 9” (więcej tutaj), „Thor. Miłość i gniew” (więcej tutaj i tutaj) i „Thor. Ragnarok” (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 9
emisja: we wtorki (od 5 marca br.) o 20:05

W dziewiątym sezonie nie zabraknie najbardziej utytułowanych mistrzów, jak Jan Tatarowicz i Paweł Murawski, którzy chcą wyrównać swoje rachunki z torem. Widzowie poznają również nowych zawodników, którzy przez ostatnie miesiące przelewali pot i łzy, aby dostać się do programu. Pojawią się także goście specjalni, a wśród nich między innymi mistrz piłki ręcznej Kamil Syprzak, emerytowany gracz polskiej reprezentacji w piłkę nożną Tomasz Hajto, tiktokerzy NeffatiBrothers, czy znani z anten Polsatu: prezenterka sportowa Patrycja Zahorska, tancerz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Michał Danilczuk oraz aktor serialu „Pierwsza miłość” Jakub Zdrójkowski. Program prowadzą Karolina Gilon, Jerzy Mielewski oraz Łukasz Jurkowski „Juras”. Odcinki: 7, produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 22
emisja: w środy i czwartki (od 6 marca br.) o 20:05

Premierowe odcinki wiosną 2024 roku widzowie mogą śledzić w środy i czwartki. - Pomagania nigdy za wiele. Wyremontowanych zostanie dwukrotnie więcej domów i mieszkań, aby jeszcze więcej rodzin miało szansę na nowe, lepsze życie - zapewnia nadawca. Do tej pory metamorfozom poddano ponad 300 domów i mieszkań, ale potrzebujących wciąż jest wiele, dlatego ekipa „Nasz nowy dom” ponownie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, żeby dotrzeć z pomocą do nowych miejsc i odmienić los rodzin w trudnej sytuacji. Widzowie mogą oczekiwać kolejnych niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, między innymi charytatywnego koncertu Johana Waem „Danzela” i Elżbiety Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach. W nowym sezonie z remontami mierzy się znana widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program prowadzi Elżbieta Romanowska. Odcinki: 24, produkcja: Constantin Entertainment Polska na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” 23
emisja: w czwartki (od 7 marca br.) o 21:10

Jak zapowiada nadawca, nowe odcinki serialu z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest łatwo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie „Przyjaciółek” Anna (w tej roli Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym będzie poruszać się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja będzie wielkim testem dla jej związku z Pawłem (Bartłomiej Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. Patrycja (Joanna Liszowska) będzie chciała odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg). Podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) i Borys (Piotr Stramowski). Odcinki: 12, produkcja: Akson Studio na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 20
emisja: w piątki (od 8 marca br.) o 20:05

Do udziału w dwudziestej edycji widowiska twórcy zaprosili zwycięzców poprzednich edycji. Widzowie zobaczą Katarzynę Skrzynecką, która wywalczyła „Złotą Twoją Twarz” w pierwszym sezonie programu, Aleksandrę Szwed, finalistkę z sezonu piątego, Marię Tyszkiewicz z szóstego i Barbarę Kurdej-Szatan z piętnastego. W męskim gronie znajdą się zwycięzcy: trzeciej edycji - Stefano Terrazzino, ósmej - Kacper Kuszewski, dziewiątej - Filip Lato, i najlepszy w dziesiątym sezonie Mateusz Ziółko. Do programu wraca Piotr Gąsowski. Zasiądzie w jury, gdzie zastąpi Pawła Domagałę. Obok niego występy będą oceniać Małgorzata Walewska i Robert Janowski. W jubileuszowym sezonie pojawi się nowy trener, który będzie przygotowywał uczestników pod względem aktorskim. Marcin Przybylski, który sam był uczestnikiem drugiej edycji, jest profesorem sztuk teatralnych i wykładowcą akademickim. Program prowadzą Maciej Dowbor i Maciej Rock. Odcinki: 10, produkcja: Endemol Shine na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Bracia”
emisja: w piątki (od 8 marca br.) o 22:10

Obyczajowy serial, który premierę miał na platformie Polsat Box Go. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) - architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) - psycholog terapeuta, Wojciech (Damian Kret) - kucharz marzyciel, i Adam (Nikodem Rozbicki) - szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca kolejne kobiety. Motorem wydarzeń jest miłość i namiętność, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). W rolach żon, przyjaciółek, kochanek występują Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska. Odcinki: 12, produkcja: MWM Media na zlecenie Telewizji Polsat, twórcy polskiej wersji scenariusza: Mirosław Bork, Ida Bork-Buszkowska, Jolanta Mąkosa oraz Aneta Głowska, reżyseria: Maciej Migas, zdjęcia: Marek Traskowski (więcej tutaj).
 
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Anita Sokołowska w programie „The Brain. Genialny umysł”, foto: Maciej Zawada
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Rafał Szatan i Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Maciej Zakliczyński, Małgorzata Walewska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Agnieszka Hekiert, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski i Mateusz Ziółko podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat
Maciej Zakliczyński, Małgorzata Walewska, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka, Maria Tyszkiewicz, Filip Lato, Agnieszka Hekiert, Stefano Terrazzino, Kacper Kuszewski i Mateusz Ziółko podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon i Jerzy Mielewski podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon i Jerzy Mielewski podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Edward Miszczak podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat
Edward Miszczak podczas prezentacji wiosennej oferty Grupy Polsat Plus, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...