reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stopklatka TV chce ruszyć 15.03

dodano: 2014-02-19 09:46 | aktualizacja: 2014-02-19 10:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: press.pl

Stopklatka TV Nadawca nowego kanału filmowego Stopklatka TV chce rozpocząć emisję 15 marca 2014 roku. Tego dnia stacja ma pojawić się w pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także w ofercie telewizji kablowych - UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska, Toya i w większości małych sieci oraz platform satelitarnych Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i nc+ (więcej tutaj). Start kanału będzie wsparty kampanią reklamową.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Szykujemy się na 15 marca. Nie mamy jeszcze wszystkich potrzebnych dokumentów, ale mam nadzieję, że do tego czasu je skompletujemy - powiedział serwisowi press.pl Bogusław Kisielewski, prezes Stopklatki.

Żeby rozpocząć emisję, nadawca musi bowiem otrzymać decyzję rezerwacyjną z Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE), wydawaną w porozumieniu z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji (KRRiT). Stopklatka czeka też na uprawomocnienie się decyzji o przyznaniu koncesji - miejsce w MUX 1 kanał wygrał w konkursie prowadzonym przez KRRiT (więcej tutaj), ale od rozstrzygnięcia konkursu odwołała się spółka TV Film (założona przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Kino Świat oraz należące do ZPR S.A. firmy: Time S.A. i International Communication), która też ubiegała się o tę koncesję z kanałem Telekino (więcej tutaj).
 
- We wtorek Krajowa Rada utrzymała w mocy decyzję o przyznaniu koncesji Stopklatce - poinformowała serwis press.pl Katarzyna Twardowska, rzecznik prasowy KRRiT.
 
Przypomnijmy, iż nowy kanał filmowy może zacząć emisję naziemną 15 marca br. dzięki temu, że Telewizja Polska, która ma rezerwację na połowę MUX 1 do 27 kwietnia br., zdecydowała się zwolnić multipleks wcześniej.

Za projekt kanału filmowego Stopklatka TV odpowiadają spółki Kino Polska TV i Agora S.A. (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...