reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Puls: „Siła i honor”, „W imię króla” i „Książę Egiptu”

dodano: 2014-04-18 10:53 | aktualizacja: 2014-04-18 13:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Tydzień 3-9 maja 2014 roku w TV Puls będzie, jak zapowiada nadawca, obfitował w premiery. W sobotę, 3 maja br. stacja pokaże trzecią cześć filmu „W 80 dni dookoła świata” oraz film „Siła i honor” z udziałem Roberta de Niro, Cuby Gooding Jr. i Charlize Theron. Filmowym hitem tygodnia według nadawcy będzie „Coś” Johna Carpentera, jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Ponadto w omawianym tygodniu premierowo stacja pokaże m.in. takie przeboje filmowe, jak „Zabójczy cel” ze Stevenem Seagalem oraz „W imię króla” z Jasonem Stathamem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Oprócz tego jak zwykle zapraszamy na kolejne odcinki naszych serialowych hitów „Arrow” i „Spartakus: Wojna potępionych”, które u nas mają swoje premiery w ogólnopolskiej telewizji, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz serię „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu, której nie pokazywała jeszcze żadna telewizja - informuje nadawca.

Propozycje TV Puls od 3 do 9 maja 2014 roku:

Filmy:

„W 80 dni dookoła świata”, cz. 3 („Around the world in 80 days”)
przygodowy, USA/ Włochy 1989, reż. Buzz Kulik, Roger Mills, występują: Pierce Brosnan, Eric Idle, Julia Nickson, Peter Ustinov
emisja: sobota, 3 maja 2014 roku o 15:00

Bohaterem filmu „W 80 dni dookoła świata” jest angielski dżentelmen Philieas Fogg, który zakłada się ze swoimi przyjaciółmi z klubu, o to, że w ciągu 80 dni uda mu się okrążyć świat. Razem z nim na tą trudną wyprawa rusza nowo zatrudniony lokaj - Jean Passepartout. Jednak podróż nie jest taka prosta jak to się na początku wydawało a na bohaterów czeka wiele przygód i przeciwności.

„Siła i honor” („Men of Honor”) - premiera
thriller, USA 2000, reż. George Tillman Jr., występują: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron
emisja: sobota, 3 maja 2014 roku o 21:55

Bohaterem filmu jest Carl Brashear, syn dzierżawcy z Kentucky, który opuszcza rodzinny dom w poszukiwaniu lepszego życia. Zaciąga się do nowo utworzonej elitarnej jednostki marynarki USA w charakterze nurka. Oficer szkoleniowy Billy Sunday nie darzy go sympatią. Doprowadza Carla do granic wytrzymałości, chcąc sprawić, by stracił odwagę i zrezygnował. Po jakimś czasie jednak wszystko się zmienia.

„Piątek trzynastego V: Nowy początek” („Friday The 13Th Part V: A New Beginning”) - premiera
horror, USA 1985, reż. Danny Steinmann, występują:Melanie Kinnaman, John Shepherd, Shavar Ross
emisja: noc z soboty na niedzielę, z 3 na 4 maja 2014 roku o 00:45

Kolejna część serii o brutalnym mordercy Jasonie Voorheesie, który szukając zemsty za śmierć swojej matki, morduje każdego kto zbliży się w okolice Crystal Lake. Dwudziestoletni Tommy, który już przeżył spotkanie z Jasonem, obecnie przebywa  w ośrodku dla trudnej młodzieży. Niebawem dochodzi tam do serii brutalnych morderstw. początkowo nic nie wskazuje na to, że może być w nie zamieszany morderca z nad Crystal Lake, Tommy coś podejrzewa. Wkrótce okazuje się, że są ku temu podstawy.

„Książę Egiptu” („The Prince of Egypt”) - premeira
animacja, USA 1998, reż. Simon Wells, Steve Hickner, Brenda Chapman
emisja: niedziela, 4 maja 2014 roku o 11:40

Niezwykła, animowana opowieść opowiadająca o dwóch chłopcach: jednym urodzonym w królewskim rodzie, drugim - sierocie, o nieznanym pochodzeniu. Obaj dorastali będąc najbliższymi przyjaciółmi. Łączyło ich wspomnienie beztroskich lat młodości oraz życzliwej rywalizacji. Poróżnili się, kiedy jeden z nich, jako władca, stanął na czele najpotężniejszego imperium na ziemi, a drugi został wybrany przywódcą narodu. Ostateczna konfrontacja na zawsze odmieniła ich życie, a także świat.

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Zabójczy cel” („Kill Switch”) - premiera
akcja, Kanada/ USA 2008, reż. Jeff King, występują: Steven Seagal, Holly Elissa, Karyn Michelle Baltzer, Philip Granger
emisja: niedziela, 4 maja 2014 roku o 20:00

Kino akcji, w którym główny bohater - detektyw Jacob Stilwell, grany przez Stevena Segala - stara się rozwikłać zagadkę serii morderstw. Jego śledztwo prowadzi go do Memphis. W trakcie poszukiwań morderców, detektywa dościgają demony przeszłości, które utrudniają mu poszukiwania.

„Środa Pełna Wrażeń”
„W imię króla” („In The Name Of The King: A Dungeon Siege Tale”) - premiera
przygodowy, Kanada/ Niemcy/ USA 2007, reż. Uwe Boll, występują: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
emisja: środa, 7 maja 2014 roku o 20:00

Akcja filmu dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców.

„Czwartek Z Humorem”
„Zoolander” - premiera
komedia, Niemcy/ USA 2001, reż. Ben Stiller, występują: Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Christine Taylor
emisja: czwartek, 8 maja 2014 roku o 20:00

Bohater filmu - Derek Zoolander - to trzykrotny zdobywca tytułu Modela Roku, który zostaje zdetronizowany przez znienawidzonego, młodszego rywala. Ta klęska jest jednak dla niego wybawieniem. Przestaje bowiem być modnie ubranym i wpatrzonym w siebie narcyzem. Porzuca Nowy Jork, pokornieje, wraca do rodzinnego miasteczka i zostaje górnikiem. Niestety, praca w kopalni jest pomyłką. Delikatne dłonie nie są przyzwyczajone do ciężkiego kilofa. Co gorsza, nowi koledzy coraz trudniej znoszą jego, dziwne poczucie humoru. Z dnia na dzień rośnie w nim frustracja. Wtedy właśnie pojawia się propozycja, którą Derek postrzega jak dar od losu. Ma wziąć udział w promowaniu nowej kolekcji kontrowersyjnego projektanta, Mugatu. Ten ostatni, jako członek zakonspirowanej międzynarodówki, knuje niecny i morderczy plan obalenia prezydenta Malezji, w którym Derek ma odegrać rolę ślepego narzędzia dokonującego zamachu. Jedyną osobą, która odkrywa spisek i jest w stanie pomóc poddanemu „praniu mózgu" naiwnemu chłopakowi jest dziennikarka „Time Magazine" - Mathilda.

„Życie mniej zwyczajne” („A Life Less Ordinary”) - premiera
komedia, USA/ Wielka Brytania 1997, reż. Danny Boyle, występują: Ewan McGregor, Cameron Diaz, Holly Hunter, Delroy Lindo
emisja: noc z czwartku na piątek, z 8 na 9 maja 2014 roku o 00:30

„Życie mniej zwyczajne” to opowieść o pewnym nieudaczniku (Ewan McGregor) i zblazowanej córeczce bardzo wpływowego ojca (Cameron Diaz). Ich historie łączą się przez pewien „zbieg okoliczności” zaplanowany przez zesłaną na Ziemię parę aniołów: O'Reilliego i Jacksona (Holly Hunter i Delroy Lindo).  Film „Życie mniej zwyczajne” to zabawna czarna komedia z porwaniem w tle.

„Flintstonowie: Niech żyje Rock Vegas” („The Flintstones In Viva Rock Vegas”) - premiera
komedia, USA 2000, reż. Brian Levant, występują: Stephen Baldwin, Mark Addy, Kristen Johnston, Jane Krakowski, Joan Collins
emisja: piątek, 9 maja 2014 roku o 20:00

Film opowiada dotąd nieznaną historię zapoznania się i narzeczeństwa głównych postaci rodziny Flinstonów i Rubblów. Gdy Fred i Barney kończą szkołę i dostają dobrze płatną pracę, postanawiają to uczci w Bedrock, gdzie spotykają swoje wymarzone dziewczyny - Wilme i Betty.

„Coś” („The Thing”) - premiera
horror, USA 1982, reż. John Carpenter, występują: Kurt Russell, Wilford Brimley, Keith David, David Clennon, T.K. Carter
emisja: noc z piątku na sobotę, z 9 na 10 maja 2014 roku o 00:00

“Coś” Johna Carpentera to jeden z najlepszych horrorów w historii kina. Akcja filmu rozpoczyna się zimą 1982 roku, kiedy to dwunastoosobowy zespół stacji badawczej położonej na dalekiej Antarktydzie odkrywa szczątki nieznanego organizmu. Zakopane w śniegu przez ponad 100 000 lat budzą się do życia. Wkrótce obcy organizm zaczyna siać spustoszenie. Walkę z nim utrudnia fakt, że potrafi on zawładnąć ciałami swoich ofiar.

Programy:

„Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas”
Polska, 2014
emisja: w niedziele o 9:30

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał duch pierwszych, amerykańskich osadników. Wojciech Cejrowski w charakterystyczny dla siebie inteligentny i dowcipny sposób opowie o tak nieodłącznych elementach Teksasu, jak ranczo, bydło, broń palna, kowboje, rodeo czy ropa naftowa (więcej tutaj).

Animacje:

„SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”)
animacja, USA 1999
emisja: poniedziałek-piątek o 8:00 i 18:30

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj i tutaj).

Seriale:

„Spartakus: Wojna potępionych” („Spartacus - Season 3: War of the Damned”)
akcja, USA 2013, występują: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Todd Lasance, Ellen Hollman, Cynthia Addai-Robinson
emisja: w niedziele po 22:00

Dzięki TV Puls premierę w ogólnopolskiej telewizji będzie miał najnowszy, trzeci sezon spektakularnego serialu „Spartakus: Wojna potępionych”. Po śmierci Gaiusa Claudiusa Glabera, którego armia została pokonana przez ludzi Spartakusa, rebelianci odnoszą kolejne zwycięstwa. Zbuntowanych niewolników szybko przybywa. Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy, która przesądzi o losach Republiki Rzymskiej. W postać Spartakusa po raz kolejny wciela się Liam McCantyre, znany m.in. z serialu „Pacyfik”.

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
emisja: wtorki o 20:00

Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -  niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

„Mała Brytania” („Little Britain”)
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, występują: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
emisja: we wtorki około 23:00

Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily - beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...