reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Taniec z gwiazdami” 8 od 2.03 w telewizji Polsat

dodano: 2018-03-02 11:57 | aktualizacja: 2018-03-02 13:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka W piątek, 2 marca br. o godz. 20:00 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek ósmego sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Kto wystąpi w nowej odsłonie tego widowiska?

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Najbardziej wyczekiwane i uwielbiane przez widzów widowisko tej wiosny powraca na antenę telewizji Polsat. „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w piątkowe wieczory znów zagości w domach milionów telewidzów - zapowiada nadawca.


Co czeka nas w 8. edycji?
Przede wszystkim powitamy nową twarz za jurorskim stołem. Ola Jordan - jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Występowała tam przez 10 lat, zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów.

Na parkiecie również zobaczymy mnóstwo nowych twarzy.
11. gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy.

Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary: dziennikarka Beata Tadla („24 godziny online.pl” w kanale Nowa TV - więcej tutaj) z Janem Klimentem, oraz jej partner Jarosław Kret („Prognoza pogody” w kanale Nowa TV - więcej tutaj), który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antoni Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską („Klan” w TVP1 - więcej tutaj). Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę - znaną jako LittleMooonster96, w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi  Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską („Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj) poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w programie, Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu „Nasz nowy dom” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Cafe), zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa „Popka” zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni świata fitness - Katarzynie Dziurskiej - na parkiecie „Tańca z gwiazdami” towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski („Na sygnale” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w programie, Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź zatańczy z Waleriją Żurawlewą.

Zmagania gwiazd na parkiecie programu „Dancing with the Stars.
Taniec z gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski („Świat według Kiepskich” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj). Widowisko poprowadzą wspólnie, jak zawsze, Krzysztof Ibisz („Demakijaż” w kanałach Polsat 1 i Polsat Cafe - więcej tutaj; „Joker” w kanale Super Polsat - więcej tutaj) Paulina Sykut-Jeżyna (więcej tutaj).
 
Beata Tadla i Jan Kliment w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Beata Tadla i Jan Kliment w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Jarosław Kret i Lenka Klimentova w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
Jarosław Kret i Lenka Klimentova w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 8., emisja w piątki (od 2 marca 2018 roku) o 20:00 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...