reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Puls 2: Produkty z Jeżykiem z pasma „Puls Kids”

dodano: 2022-07-28 00:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 Puls2  „Puls Kids” Telewizja Puls, nadawca kanałów TV Puls i Puls 2, oraz MultiGra, wydawca gier planszowych, rozpoczynają współpracę. Od jesieni br. dostępna będzie seria 6 produktów na licencji z Jeżykiem (gry i puzzle) - postacią znaną z pasma „Puls Kids”, emitowanego w stacji Puls 2. W jego ramach widzowie zobaczą takie produkcje jak „Smerfy”, „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Bing”, „Ciekawski George”, „Psi Patrol”, „Tomek i przyjaciele”, „Rogata ekipa” i „Gus. Mały wielki rycerz”. Dodajmy, iż w sklepach dostępna jest już maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i jego przyjaciółki, zabawnej Sprężynki.

Puls 2 Puls2  „Puls Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesienią br. na rynku pojawią się produkty będące wynikiem współpracy Telewizji Puls i firmy MultiGra. Będzie to seria 6 produktów dla najmłodszych, z Jeżykiem - ambasadorem pasma „Puls Kids”, którego wraz z jego przyjaciółką Sprężynką można spotkać na antenie Pulsu 2 w serii zabawnych, krótkich form animowanych. W sprzedaży pojawią się gra kieszonkowa, gra typu „Piotruś”, puzzle dla różnych grup wiekowych, a także gry „Do pary z Jeżykiem”, „Pamięć z Jeżykiem” oraz gra planszowa „Poszukiwanie skarbu z Jeżykiem”. W najbliższym czasie na antenie Pulsu 2 pojawi się także serial animowany, którego głównym bohaterem będzie Jeżyk (więcej tutaj).

Powyższa współpraca uzupełnia portfolio produktów z bohaterem marki „Puls Kids”. W sklepach dostępna jest już bowiem maskotka Jeżyka oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych o przygodach Jeżyka i jego przyjaciółki, zabawnej Sprężynki (więcej tutaj).

W ofercie pasma „Puls Kids” znajdują się takie tytuły jak m.in.: „Smerfy” (więcej tutaj), „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot” (więcej tutaj), „Bing” (więcej tutaj) i „Ciekawski George” (więcej tutaj). Jesienią br. w paśmie „Puls Kids” pojawią się premiery, m.in.: nowe odcinki „Psiego Patrolu” (więcej tutaj), „Tomka i przyjaciół” (więcej tutaj) czy „Smerfów”, oraz seriale jak „Rogata ekipa” czy „Gus. Mały wielki rycerz”.

„Puls Kids” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i w soboty o godz. 7:40 w kanale Puls 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...