reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-03 - 2022-10-04

27-29.08 Polsat Sport: FEN41, derby i mistrzostwa

dodano: 2022-08-26 18:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 27-28 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek, mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, siatkówka plażowa, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Scottish Premiership, Eredivisie, Jupiler Pro League, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, futbol amerykański - European League of Football, Fight Exclusive Night (FEN), gala bokserska Top Rank, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, PGE Ekstraliga, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: eliminacje mistrzostw Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Fight Exclusive Night (FEN) (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

27 sierpnia (sobota)
5:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 badminton, mistrzostwa świata w Tokio: półfinały, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: 1/8 finału mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:00 badminton, mistrzostwa świata w Tokio: półfinały, Polsat Sport News

9:50 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: 1/8 finału mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:40 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: 1/8 finału mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:50 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa E: Turcja - Chiny, Polsat Sport

11:30 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: ćwierćfinał kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: mecz o miejsca 9. i 10. mężczyzn, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Belgii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: półfinał kobiet, Polsat Sport News

13:10 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: ćwierćfinał kobiet, Polsat Sport Extra

13:50 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa F: Holandia - Egipt, Polsat Sport

14:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: półfinał kobiet, Polsat Sport News

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:50 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Odra Opole, Polsat Box Go

15:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport News

15:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:40 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport News

16:30 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: półfinał kobiet, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport Extra

17:20 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: półfinał kobiet, Polsat Sport News

17:20 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa A: Tunezja - Portoryko, Polsat Sport Premium 1

17:20 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa F: Argentyna - Iran, Polsat Sport Premium 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

18:10 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport News

18:10 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa A: Ukraina - Serbia, Polsat Sport Extra

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Boavista FC Porto - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA, Fight Exclusive Night 41: Tauron Fight Night Mrągowo (FEN41: Tauron Fight Night Mrągowo) w Mrągowie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Emmen, Polsat Sport News

20:00 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:15 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna: RC Lens - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:05 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa E: Włochy - Kanada, Polsat Sport

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - GD Chaves, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Formuła 2, Grand Prix Belgii: 1. wyścig, Polsat Sport News

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Winston-Salem: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 2

23:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - SE Palmeiras São Paulo, Polsat Sport Premium 1

Noc z 27 na 28 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Toronto FC, Polsat Sport

1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 MMA: KSW48, Polsat Sport Fight

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 gala bokserska Top Rank w Tulsie, Polsat Sport

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

28 sierpnia (niedziela)
5:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: finał kobiet, Polsat Sport News

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 badminton, mistrzostwa świata w Tokio: finał, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:45 Formuła 3, Grand Prix Belgii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 Formuła 2, Grand Prix Belgii: 2. wyścig, Polsat Sport News

10:50 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa B: Kuba - Katar, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: półfinał mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:20 badminton, mistrzostwa świata w Tokio: finał, Polsat Sport News

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

12:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

12:55 płka nożna, Scottish Premiership: Dundee United FC - Celtic FC Glasgoe, Polsat Sport Premium 2

12:55 Formuła 1, Grand Prix Belgii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

13:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: KAA Gent Gandawa - Royal Antwerp FC Antwerpia, Eleven Sports 3

13:50 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa B: Brazylia - Japonia, Polsat Sport

13:55 Formuła 1, Grand Prix Belgii: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: finał kobiet, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 2

14:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Excelsior - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4, Canal+ Sport 2 i Canal+ Sport 5

15:00 siatkówka plażowa, turniej finałowy mistrzostw Polski: finał mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:00 futbol amerykański, European League of Football: Hamburg Sea Devils - Wrocław Panthers, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:15 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:30 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa C: Stany Zjednoczone Ameryki - Bułgaria, Polsat Sport

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:20 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa D: Niemcy - Kamerun, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 2

17:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:50 piłka nożna, GKS Tychy - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

18:00 badminton, mistrzostwa świata w Tokio: finał, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 eliminacje mistrzostw Europy siatkarek: Ukraina - Portugalia, Polsat Box Go

18:15 żużel, PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Motor Lublin - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 3

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:30 (Polsat Sport), 19:55 (TVP Sport) i 20:10 (TVP1) mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa C: Polska - Meksyk, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

19:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

20:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:20 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, grupa D: Słowenia - Francja, Polsat Sport Extra

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florncja - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Empoli FC, Eleven Sports 4

21:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

22:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

23:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Future w Baden: finał mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 28 na 29 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

0:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:45 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 „Tour de Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...