reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Nauka HD w ofercie sieci Sat Film

dodano: 2022-10-04 23:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP Nauka W poniedziałek, 3 października br., a więc w dniu startu stacji, oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kanał TVP Nauka HD. Wraz z dodaniem tej stacji zmieniły się na liście operatora pozycje takich kanałów jak Planete+ HD, Polsat Viasat Nature HD, DTX HD, Discovery Historia, Discovery Science HD, ID HD, Nat Geo People HD, Adventure HD i Docubox HD.

TVP Nauka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Nauka HD to kanał popularnonaukowy. W ofercie stacji widzowie znajdą dokumenty, reportaże, programy edukacyjne, filmy fabularne czy transmisje z wydarzeń naukowych. Kanał Telewizji Polskiej oficjalnie wystartował w poniedziałek, 3 października br. (więcej tutaj) W ofercie sieci Sat Film stacja znalazła się na pozycji numer 77, w pakiecie Standard HD.

Wraz z pojawieniem się kanału TVP Nauka HD w sieci Sat Film, część stacji zmieniła swoje pozycje na liście tego operatora. Kanał Planete+ HD z pozycji numer 77 został przesunięty na pozycję numer 78, Polsat Viasat Nature HD z 78. na 79., DTX HD z 79. na 80., Discovery Historia z 80. na 81., Discovery Science HD z 81. na 82., ID HD z 82. na 83., Nat Geo People HD z 83. na 84. (więcej tutaj i tutaj), Adventure HD z 84. na 85. (więcej tutaj), a Docubox HD z 85. na 179 (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich stacji telewizyjnych jak Nickelodeon Ukraine Pluto TV (więcej tutaj), Dizi HD (więcej tutaj) i Eleven Sports 1 4K (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...