reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-07 - 2022-12-08

15-17.10 Polsat Sport: Derby, boks i walka o medale

dodano: 2022-10-14 17:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 15-16 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Moto2, Moto3, MotoGP, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Polsat Boxing Promotions, gala bokserska Top Rank, wyścigi konne - British Champions Day, lekkoatletyka - maraton w Kapsztadzie oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), wyścigi konne - British Champions Day (więcej tutaj), lekkoatletyka - maraton w Kapsztadzie (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

15 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

6:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: MotoGP Show, polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Grom Challenge” - reportaż, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 11 w Warszawie: ważenie, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2

14:00 wyścigi konne: British Champions Day, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - AC Monza, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:20 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, mecz o miejsca 3. i 4.: Włochy - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Elche CF, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A ” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków, Polsat Sport News

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport Fight

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa, Polsat Sport Extra

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - FC Cinncinnati, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 (Polsat Sport) i 19:30 (TVP Sport) mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, finał: Serbia - Brazylia, Polsat Sport i TVP Sport

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 1

19:30 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 11 w Warszawie, Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

20:00 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 11 w Warszawie, Super Polsat i Polsat Sport Extra

20:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:25 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: Curpum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport News

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Montpellier HSC, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 15 na 16 października (z soboty na niedzielę)
0:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

0:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

0:40 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

0:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: MotoGP Show, polsatsport.pl

1:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Atletico Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport Premium 1

2:00 gala bokserska Top Rank w Melbourne, Polsat Sport Extra

2:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

3:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

16 października (niedziela)
5:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

5:55 lekkoatletyka: maraton w Kapsztadzie, Polsat Sport Extra

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Australii: MotoGP Show, polsatsport.pl

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 (Eleven Sports 1), 14:45 (Canal+ Premium) i 15:45 (Canal+ 1) piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1, Canal+ Premium i Canal+ 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: FC Motherwell - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

13:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Utrecht, Polsat Sport News

14:45 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga MZKS Chrobry Głogów - GKS Tychy, Polsat Box Go 

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: : Spezia Calcio - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: : AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

17:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Legia Warszawa - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - Barkom-Każany Lwów, Polsat Sport

17:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - OKS Odra Opole, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Valsa Group Modena, Polsat Sport News

18:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Real Valladolid CF, Eleven Sports 4

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport Premium 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SBV Excelsior, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Coppa Italia Frecciarossa: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, SuperLega: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Itas Trentino, Polsat Sport News

20:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

20:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - UD Almería, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:10 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): 1/8 finału: Austin FC - Real Salt Lake, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 16 na 17 października (z niedzieli na poniedziałek)
2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

2:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...