reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-02 - 2022-12-03

8-10.10 Polsat Sport: Derby i losowanie na Euro

dodano: 2022-10-07 12:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 8-9 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy - losowanie grup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Formuła 1, gala bokserska Silesia Boxing vs Greek Warriors, gala bokserska Premier Boxing Champions, World Triathlon Championship Series, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy - losowanie grup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), gala bokserska Silesia Boxing vs Greek Warriors (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

7:00 tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Formuła 1, Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:20 triathlon, World Triathlon Championship Series w Cagliari: wyścig kobiet, Polsat Sport Extra

10:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:50 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:20 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, 2. runda fazy grupowej: Włochy - Chiny, Polsat Sport Premium 2

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: FC Saint Johnstone - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

13:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 2

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Astanie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

14:35 triathlon, World Triathlon Championship Series w Cagliari: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

14:45 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport Extra

14:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa F: Stany Zjednoczone Ameryki - Tajlandia, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - MKS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

15:50 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Zbrojovka Brno - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Girona FC, Eleven Sports 2

16:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Volendam - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 2

16:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara Ponta Delgada - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, 2. runda fazy grupowej: Brazylia - Belgia, Polsat Sport Premium 3

16:50 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - AC Ajaccio, Eleven Sports 3

17:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa F: Serbia - Turcja, Polsat Sport

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna, Polsat Sport News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:50 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa F: Dominikana - Kanada, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Portimonense SC Portimão - FC Porto, Eleven Sports 3

19:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - Chemeko-System Gwardia Wrocław, Polsat Box Go

19:30 (Polsat Sport) i 19:55 (TVP Sport) mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa F: Polska - Niemcy, Polsat Sport i TVP Sport

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, Polsat Box Go

20:00 gala bokserska Silesia Boxing vs Greek Warriors 2 w Rudzie Śląskiej, Polsat Sport Fight

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 siatkówka, SuperLega: Vero Volley Monza - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 8 na 9 października (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

1:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

1:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - Athletico Paranaense Kurytyba, Polsat Sport

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat Sport

4:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

4:55 Formuła 1, Grand Prix Japonii: parada kierowców, Eleven Sports 1

9 października (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:55 Formuła 1, Grand Prix Japonii: wyścig, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:30 tenis ziemny, turniej ATP w Tokio: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

11:10 (TVP Sport) i 12:00 (Polsat Sport) eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: losowanie grup, Polsat Sport i TVP Sport

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa E: Chiny - Belgia, Polsat Sport Premium 1

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Empoli FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 tenis ziemny, turniej ATP w Astanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Stal Rzeszów, Polsat Sport News

12:50 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zwiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

14:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 4

15:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa E: Holandia - Japonia, Polsat Sport Premium 1

16:40 piłka nożna, Eredivisie: SC Heerenveen - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

17:00 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:25 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:30 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: OKS Odra Opole - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

18:20 mistrzostwa świata siatkarek w Polsce i Holandii, grupa E: Portoryko - Argentyna, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Sigma Olomouc Ołomuniec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Celta Vigo, Eleven Sports 1

20:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Lecce, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - RC Lens, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

20:50 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Charlotte FC, Polsat Sport Extra

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Fokus TV

22:50 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - America Mineiro Belo Horizonte, Polsat Sport

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 siatkówka, SuperLega: Valsa Group Modena - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport News

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 9 na 10 października (z niedzieli na poniedziałek)
4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...