reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-05 - 2022-10-06

10-12.09 Polsat Sport: Derby Rotterdamu i São Paulo

dodano: 2022-09-09 18:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 10-11 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, mistrzostwa Polski służb mundurowych w siatkówce plażowej, mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, mistrzostwa świata w rugby 7, Euro Beach Soccer League, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, futbol amerykański - European League of Football, Liga Mistrzów hokeistów, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, FIA World Endurance Championship, PGE Ekstraliga, lekkoatletyka - Continental Tour Gold, wyścigi konne - Irish Champions Stakes oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), mistrzostwa Polski służb mundurowych w siatkówce plażowej, mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii (więcej tutaj), mistrzostwa świata w rugby 7 (więcej tutaj i tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj, tutaj i tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), lekkoatletyka - Continental Tour Gold (więcej tutaj), wyścigi konne - Irish Champions Stakes (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

9 września (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:50 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1, Grand Prix Włoch: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 siatkówka: VI mistrzostwa Polski służb mundurowych w siatkówce plażowej, Polsat Sport

13:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:25 Liga Mistrzów hokeistów: Rögle Ängelholm - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 futbol amerykański, European League of Football, 1. półfinał: Raiders Tirol - Hamburg Sea Devils, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Arka Gdynia, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

15:00 Formuła 1, Grand Prix Włoch: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

15:05 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: mecze o miejsca 13-16 kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 (Polsat Sport) i 17:30 (TVP1) mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 1. półfinał: Polska - Brazylia, TVP1 i Polsat Sport

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3

16:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Famalicao - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2 i Canal+ Family

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:55 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 1. wyścig, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

18:30 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 4

19:00 lekkoatletyka, Continental Tour Gold w Zagrzebiu: pchnięcie kulą, Polsat Sport News

19:05 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

19:35 Liga Mistrzów hokeistów: EV Zug - TPS Turku, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - GKS Katowice, Polsat Box Go

20:00 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii, 2. półfinał: Słowenia - Włochy, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Geuna - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Celta Vigo, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:00 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - New York City FC Nowy Jork, Polsat Sport News

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - GD Chaves, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Fortaleza EC, Polsat Sport

Noc z 9 na 10 września (z soboty na niedzielę)
0:55 MMA: KSW63, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 (Eurosport 1) i 4:00 (Polsat Sport Extra i Eleven Sports 1) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Oyamie, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1 i Eurosport 1

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 279 (UFC279), Polsat Sport

4:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Portland Timbers - Minnesota United FC, Polsat Sport News

10 września (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 (Polsat Sport Extra), 7:00 (Eleven Sports 1) i 7:30 (Eurosport 1) wyścigi samochodowe, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Oyamie, Polsat Sport Extra, Eleven Sports 1 i Eurosport 1

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Formuła 3, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport News

9:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

10:00 Formuła 2, Grand Prix Włoch: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: mecze o miejsca 5-8; półfinały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 wyścigi konne: Irish Champions Stakes, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:55 Formuła 1, Grand Prix Włoch: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 Formuła 1, Grand Prix Włoch: wyścig, Eleven Sports 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - RCD Mallorca Palma, Eleven Sports 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:15 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: finały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

14:45 futbol amerykański, European League of Football, 2. półfinał: Barcelona Dragons - Vienna Vikings, Polsat Sport Extra

14:45 piłka nożna plażowa: turniej finałowy Euro Beach Soccer League, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 piłka nożna plażowa: turniej finałowy Euro Beach Soccer League, Polsat Sport News

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 2

16:30 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

16:30 żużel, PGE Ekstraliga, mecz o miejsca 3. i 4.: For Nature Solutions Apator Toruń - Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 2

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 Liga Mistrzów hokeistów, faza grupowa: Belfast Giants - Oceláři Třinec, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Liga Mistrzów hokeistów: Villach SV - Comarch Cracovia Kraków, Polsat Sport Extra

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MKS Chojniczanka Chojnice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 lekkoatletyka: Continental Tour Gold w Zagrzebiu, Polsat Sport News

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Getafe CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice, Polsat Sport Premium 1

19:00 rugby, mistrzostwa świata w rugby 7 w Kapsztadzie: finały kobiet i mężczyzn, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 „The Best of 2022/2023” - magazyn, Eleven Sports 2

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

20:00 mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce i Słowenii: finał, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:15 siatkówka plażowa, CEV King & Queen of the Court European Finals: finał mężczyzn, Polsat Sport News

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: FC Sao Paulo - SC Corinthians Paulista São Paulo, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka plażowa, CEV King & Queen of the Court European Finals: finał kobiet, Polsat Sport News

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:45 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna plażowa, turniej finałowy Euro Beach Soccer League: finał, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 10 na 11 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...