reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-09 - 2022-12-10

19-21.11 Polsat Sport: Mecze towarzyskie i finały

dodano: 2022-11-18 06:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 19-20 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, mecze towarzyskie piłkarzy, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, Formuła 1, Formuła 2, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), mecze towarzyskie piłkarzy (więcej tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

19 listopada (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:50 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistek, Polsat Sport

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:45 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

8:50 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: taniec dowolny, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:25 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

11:30 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: program dowolny solistów, Polsat Sport

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

13:15 Formuła 2, Grand Prix Arabii Saudyjskiej: 1. wyścig, Polsat Sport News

13:30 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

13:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:45 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 2. dzień, Polsat Sport News

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

17:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

17:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 mecz towarzyski piłkarzy: Turcja - Czechy, Polsat Sport Premium 1

18:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport News

18:00 siatkówka, SuperLega: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

19:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Telford, Polsat Sport Fight

20:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport News

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 19 na 20 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

4:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20 listopada (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:20 łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport

5:25 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:35 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

9:10 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:55 Formuła 2, Grand Prix Abu Zabi: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:20 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

11:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:55 Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: parada kierowców, Eleven Sports 1

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 (Eleven Sports 1) i 13:50 (Polsat) Formuła 1, Grand Prix Abu Zabi: wyścig, Polsat i Eleven Sports 1

13:20 łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Sapporo: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

13:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Projekt Warszawa, Polsat Sport

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

16:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport News

16:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

16:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 siatkówka, SuperLega: Sir Safety Susa Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport News

17:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:45 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

20:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 mecz towarzyski piłkarzy: Austria - Włochy, Polsat Sport News

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 20 na 21 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:40 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

1:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

3:20 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

4:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...