reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Boże Narodzenie i sylwester pełne emocji z AXN

dodano: 2022-12-10 13:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Król komedii, Eddie Murphy, w filmie o statku kosmicznym uwięzionym w ciele człowieka; Jane Fonda jako niepoprawna hipiska z Woodstock; Vince Vaughn i Owen Wilson w roli podstarzałych sprzedawców, którzy walczą o posadę w Google’u; Gene Hackman i Dustin Hoffman w pojedynku na sali sądowej; Tara Leigh Patrick „Carmen Electra” w roli spartańskiej królowej oraz parodia młodzieżowych filmów o wampirach. Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. kanał AXN na okres świąt Bożego Narodzenia i sylwestra przygotował premiery filmów pełnych emocji, takich jak „Mów mi Dave”, „Pokój, miłość i nieporozumienia”, „Stażyści”, „Ława przysięgłych”, „Poznaj moich Spartan” oraz „Wampiry i świry”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału AXN:

Główny bohater filmu „Mów mi Dave”, Dave Ming Chang (w tej roli Eddie Murphy) wyróżnia się z tłumu nowojorczyków Jest kosmitą, a dokładniej statkiem kosmicznym, który przybył na Ziemię by uratować swoją odległą planetę. Rozdarty pomiędzy głosami w głowie - malutką załogą obcych, z miniaturką siebie na czele i światem dookoła, Dave stara się jak może udawać normalnego człowieka. Jednak kiedy zakochuje się w obywatelce Ziemi, konsekwencje jego wyborów stają się przezabawne. Premiera filmu „Mów mi Dave” odbędzie się w piątek, 23 grudnia br. o godzinie 18:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Pokój, miłość i nieporozumienia”, Grace (Jane Fonda), niepoprawna i podstarzała hipiska wciąż mieszka w Woodstock. Pewnego dnia odwiedza ją dawno nie widziana córka (Catherine Keener), którą porzucił mąż. Wraz z dziećmi wprowadza się do matki, gdzie odnajdzie spokój i harmonię. Premiera filmu „Pokój, miłość i nieporozumienia” odbędzie się w niedzielę, 25 grudnia br. o godzinie 22:25 w stacji AXN (więcej tutaj).

Vince Vaughn i Owen Wilson wkraczają z impetem do cyfrowego świata w komedii „Stażyści”. Film opowiada historię dwóch sprzedawców ze starej szkoły, którzy starają się zresetować swoja karierę i wrócić do obiegu. By pobrać najświeższe aktualizacje Billy (Vaughn) i Nick (Wilson) postanawiają załapać się na staż w sławnym Google'u. Nie jest to wcale takie proste, gdyż konkurują z o połowę od nich młodszymi i dwa razy bystrzejszymi, najlepszymi studentami nauk ścisłych z całego kraju. Presja jest ogromna, a Billy i Nick zrobią dosłownie wszystko, by zdobyć wymarzoną pracę. Premiera filmu „Stażyści” odbędzie się w piątek, 30 grudnia br. o godzinie 17:20 na kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Ława przysięgłych” wdowa po ofierze strzelaniny wytacza proces potężnej korporacji producentów broni, obarczając ich winą za śmierć męża. W bezprecedensowym procesie gra toczy się o miliony dolarów. Bezwzględny konsultant strony pozwanej (Gene Hackman) nie cofnie się przed niczym, aby przeciągnąć ławę przysięgłych na swoją stronę i zapewnić swym mocodawcom korzystny werdykt. Tymczasem okazuje się, że w skład samej ławy wchodzi zręczniejszy od niego manipulator (John Cusack), który ma do wygrania swoją własną sprawę. Premiera filmu „Ława przysięgłych” odbędzie się w piątek, 30 grudnia br. o godzinie 22:10 w stacji AXN (więcej tutaj).

Film „Poznaj moich Spartan” to parodia kinowego hitu „300”. Bitwa rozpoczyna się w momencie, w którym uzbrojony w skórzaną bieliznę i pelerynę heroiczny Leonidas przewodzi trzynastoosobowej grupie wojowników w walce o obronę rodzimych ziem przeciwko najeźdźcom z Persji, wśród których są Ghost Rider, Rocky Balboa, Transformersi i garbata Paris Hilton. W rolach głównych w filmie widzowie zobaczą Tarę Leigh Patrick „Carmen Electrę” i Seana Maguire’a. Premiera filmu „Poznaj moich Spartan” odbędzie się w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 18:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

„Wampiry i świry” to parodia młodzieżowych horrorów spod znaku „Zmierzchu”, w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera, reżyserów „Komedii romantycznej” i „Poznaj moich Spartan”. Becca, zagubiona nastolatka w nowej szkole, musi wybrać jednego z dwóch niezwykłych konkurentów, ubiegających się o jej względy: wiecznie markotnego wampira lub ekstremalnie włochatego wilkołaka. Premiera filmu „Wampiry i świry” odbędzie się w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 22:45 w stacji AXN (więcej tutaj).
 
Tara Leigh Patrick „Carmen Electra” w filmie „Poznaj moich Spartan”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Tara Leigh Patrick „Carmen Electra” w filmie „Poznaj moich Spartan”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporation


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...