reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-07 - 2022-12-08

5-7.11 Polsat Sport: Puchary, derby i mistrzostwa

dodano: 2022-11-04 13:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 5-6 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, piłka nożna plażowa, Emirates FA Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, La Liga Santander, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Moto2, Moto3, MotoGP, F1 H2O, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Polsat Boxing Promotions, gala bokserska Premier Boxing Champions, wyścigi konne - Breeders' Cup, World Triathlon Championship Series, łyżwiarstwo figurowe, short track, rugby 7, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga Super Puchar, League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów Polsat Box Go i polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), piłka nożna plażowa (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), wyścigi konne - Breeders' Cup (więcej tutaj i tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), rugby 7 (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga Super Puchar (więcej tutaj), League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

5 listopada (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:10 MMA: KSW48, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 rugby 7, mistrzostwa świata w Nowej Zelandii: 2. półfinał: Anglia - Kanada, Polsat Sport

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Polsat Sport News

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Super Polsat

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

12:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 1. runda: South Shields FC - Forest Green Rovers FC Nailsworth, Eleven Sports 3

13:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: program dowolny solistek, Polsat Sport

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:45 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Eleven Sports 4) piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: OKS Opole - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

14:45 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 2

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 piłka nożna, Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: taniec dowolny, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:30 piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny, 1. półfinał: Brazylia - Paragwaj, Polsat Sport Premium 1

15:35 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - Elche CF, Eleven Sports 3

16:30 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga Super Puchar, Polsat Games

16:45 piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny, 2. półfinał: Iran - Zjednoczone Emiraty Arabskie, Polsat Sport Premium 1

17:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: program dowolny solistów, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Ruch Chorzów, Polsat Sport News

17:30 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław, Polsat Sport

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Eleven Sports 2

18:15 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

18:45 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 12 w Lublinie, Polsat Sport Fight

18:50 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Grot Budowlani  Łódź, Polsat Box Go

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Pacos de Ferreira, Eleven Sports 2

19:10 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: program dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 koszykówka, Energa Basket Liga: Suzuki Arka Gdynia - Trefl Sopot, Polsat Sport News

19:50 piłka nożna. Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - MKS Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

20:00 gala bokserska Polsat Boxing Promotions 12 w Lublinie, Super Polsat i Polsat Sport

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

20:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Sao Paulo FC, Polsat Sport Premium 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Major League Soccer (MLS), finał: Los Angeles FC - Philadelphia Union, Polsat Sport Premium 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - RC Lens, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Vitoria SC Guimarães, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 wyścigi konne: Breeders' Cup, Polsat Sport News

23:00 short track: Puchar Świata w Salt Lake City, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

0:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Internacional Porto Alegre - Athletico Paranaense Kurytyba, Polsat Sport News

2:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Minneapolis, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:15 MMA: KSW47, Polsat Sport Fight

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6 listopada (niedziela)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

11:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Polsat Sport News

11:15 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: St. Johnstone FC Perth - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Extra i polsatsport.pl

14:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:15 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Kapsztadzie: finał kobiet, Polsat Box Go

14:15 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Kapsztadzie: finał mężczyzn, Polsat Box Go

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Twente Enschede - Go Ahead Eagles Deventer, Polsat Sport Premium 3

14:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MZKS Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 3

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

15:30 piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

15:50 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

15:50 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 1. runda: Torquay United FC - Derby County FC, Eleven Sports 4

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

16:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:45 piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny: finał, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: King Szczecin - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:30 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Francji: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

18:50 triathlon, World Triathlon Championship Series w Hamburgu: wyścig kobiet, Polsat Sport Fight

18:50 siatkówka, Tauron Liga: KS Pałac Bydgoszcz - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Box Go

19:00 siatkówka, SuperLega: Sir Safety Susa Perugia - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

19:05 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Super Polsat

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 F1 H2O, Grand Prix Emilii-Romanii: podsumowanie, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

20:30 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

21:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: GD Estoril Praia - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

21:55 short track, Puchar Świata w Salt Lake City: 2. dzień, Polsat Sport Extra

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:40 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 6 na 7 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

4:20 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...