reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

4-6.02 Polsat Sport: Eredivisie, liga szkocka i derby

dodano: 2023-02-03 18:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 4-5 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), bobsleje, narciarstwo dowolne, short track, snowboard, lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold, tenis ziemny - Puchar Davisa oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny - Puchar Davisa (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 lutego (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Japonia - Polska: Taro Daniel - Kacper Żuk, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Deer Valley: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport

12:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

13:00 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: przejazd czwórek, Polsat Sport

13:25 short track, Puchar Świata w Dreźnie: 2. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Espanyol Barcelona - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - US Lecce, Eleven Sports 1

15:00 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - Villarreal CF, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: PSG Stal Nysa - LUK Lublin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Empoli FC, Eleven Sports 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Pardubice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Extra

17:55 siatkówka, SuperLega: Sir Safety Susa Perugia - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport News

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - Legia Warszawa, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Mammoth Mountain, Polsat Sport Premium 1

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: SL Benfica Lizbona - Casa Pia AC Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - UNI Opole, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:20 koszykówka, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin, Polsat Sport

20:30 snowboard, Puchar Świata w Cortinie d'Ampezzo: cross, Polsat Sport Extra

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:40 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 snowboard, Puchar Świata w Mammoth Mountain: halfpipe, Polsat Sport Extra

22:00 lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold w Bostonie, Polsat Sport News

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 4 na 5 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

1:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Japonia - Polska: Ben McLachlan i Yosuke Watanuki - Łukasz Kubot i Jan Zieliński, Polsat Sport

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5 lutego (niedziela)
5:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Japonia - Polska: Yoshihito Nishioka - Kacper Żuk, Polsat Sport

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

7:00 tenis ziemny, Puchar Davisa: Japonia - Polska, Polsat Sport Extra

7:00 (Eurosport 2) i 8:30 (Polsat Sport News) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Deer Valley: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News i Eurosport 2

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport News

12:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:10 piłka nożna, Eredivisie: SC Cambuur - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 2

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

12:25 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: St. Johnstone FC Perth - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Fight

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

13:00 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: przejazd czwórek, Polsat Sport

13:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

13:25 short track, Puchar Świata w Dreźnie: 3. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 bobsleje, mistrzostwa świata w St. Moritz: czwórki mężczyzn, Polsat Sport Fight

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:55 siatkówka, SuperLega: Vero Volley Monza - WithU Verona, Polsat Sport Premium 2

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

16:40 piłka nożna, Eredivisie: FC Groningen - FC Twente Enschede, Polsat Sport News

17:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Mladá Boleslav, Polsat Sport Fight

18:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: finał kobiet, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Real Valladolid CF, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - FC Vizela, Eleven Sports 4

19:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Dosze: finał mężczyzn, Polsat Sport News

19:00 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:55 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - OGC Nice Nicea, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:40 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 piłka nożna: „Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...