reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-10-07 - 2022-10-08

17-19.09 Polsat Sport: Derby, UFC i liga szkocka

dodano: 2022-09-16 18:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 17-18 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza, memoriał Adama Wójcika, Anwil Basketball Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Major League Soccer (MLS), Campeonato Brasileiro Série A, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), High League, GROM Challenge - Siła i Honor, Moto2, Moto3, MotoGP, Puchar Davisa, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza (więcej tutaj), memoriał Adama Wójcika (więcej tutaj), Anwil Basketball Cup (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), High League, GROM Challenge - Siła i Honor (więcej tutaj), Moto2, Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Puchar Davisa (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

17 września (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:15 biegi przełajowe: GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport Fight

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Indonezja: mecz gry podwójnej, Polsat Sport Extra

11:15 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Play

11:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Indonezja: mecz gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - UD Almeria, Eleven Sports 3

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Szczecinie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:25 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 biegi przełajowe: GROM Challenge - Siła i Honor, Polsat Sport Fight

14:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 siatkówka, Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza, 1. półfinał: LUK Lublin - Berlin Recycling Volleys, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Empoli FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, Puchar Davisa, Polska - Indonezja: mecz gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Elche CF, Eleven Sports 1

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Laliga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

16:30 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Szczecinie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

16:50 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 koszykówka, Anwil Basketball Cup: Anwil Włocławek - Bnei Herzliya, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - GKS Tychy, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza. 2. półfinał: Barkom-Każany Lwów - WithU Verona Volley, Polsat Sport

17:30 koszykówka, memoriał Adama Wójcika: Enea Zastal BC Zielona Góra - BK Nymburk, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Banik Ostrava Ostrawa, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: GD Estoril Praia - FC Porto, Eleven Sports 4

19:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Szczecinie: mecz dnia, Polsat Sport News

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 High League 4, Polsat Box Go

19:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

20:00 koszykówka, memoriał Adama Wójcika: WKS Śląsk Wrocław - BC CBet Jonava, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

20:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:00 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Boavista FC Porto - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 biegi terenowe: Grom Challenge, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 17 na 18 września (z soboty na niedzielę)
1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:35 MMA: KSW41, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

18 września (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 tenis ziemny, turniej ATP Challenger w Szczecinie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź, Polsat Sport

12:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: St. Mirren Paisley - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade de Reims - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SC Heerenveen - FC Twente Enschede, Polsat Sport Premium 2

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka,  Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - MKS Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Aragonii: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AZ Alkmaar - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

16:50 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:50 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - RC Lens, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:30 siatkówka, Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza: finał, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: OKS Odra Opole - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Girona FC, Eleven Sports 4

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport News

19:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Portland Timbers, Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:50 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

20:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:40 (Canal+ Sport 2) i 20:55 (Eleven Sports 2) piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SE Palmeiras São Paulo - Santos FC, Polsat Sport

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 18 na 19 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...