reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kasety VHS i polski serial w marcu w Warner TV

dodano: 2023-02-15 20:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W marcu br. kanał Warner TV poleca swoim widzom takie seriale jak „Wataha” (sezony 1., 2. i 3.) i „Diukowie Hazzardu” (sezony 1. i 2.), takie filmy jak „Daybreakers. Świt” i „Willy Wonka i fabryka czekolady”, w ramach pasma „Dobry wieczór” taką produkcję jak „Superhero”, a w ramach pasma „Za czasów VHS” takie filmy jak „Akademia Policyjna”, „Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie”, „Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły”, „K-9”, „Nieuchwytny cel”, „Zabójcza broń 2”, „Dirty Dancing”, „Bodyguard”, „Chłopcy z ferajny”, „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje”, „Nagła śmierć”, „Tango i Cash”, „Klub winowajców”, „Człowiek demolka” i „Amerykański ninja 2”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2023 roku w ofercie kanału Warner TV:

„Za czasów VHS”:
emisja: w czwartki (od 2 marca br.) o 19:00
Zaplanowana wizyta w wypożyczalni kaset, szum nawijanej taśmy - nostalgiczne czasy powracają dzięki Warner TV. W nowym paśmie „Za czasów VHS” stacja zaprasza na emisje produkcji, które były odtwarzane w domach minionych dekad XX wieku. W każdy wtorek marca br. będzie można zobaczyć po trzy produkcje.

Na ekranie pojawią się trzy części serii „Akademia Policyjna”, takie jak „Akademia Policyjna” (emisja w czwartek, 2 marca br. o godzinie 19:00) (więcej tutaj), „Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie” (emisja w czwartek, 9 marca br. o godzinie 19:00) (więcej tutaj) i „Akademia Policyjna 3: Powrót do szkoły” (emisja w czwartek, 9 marca br. o godzinie 20:40) (więcej tutaj). Każda z nich pokazuje przygody młodych adeptów szkoły policyjnej: dostali się tam przypadkiem, gdy dyrektorka otworzyła zapisy dla wszystkich chętnych, a wtedy w progi szkoły wstąpili amatorzy. Teraz trenują, aby zostać funkcjonariuszami. Zarówno w trakcie szkoleń, jak i w późniejszym życiu policyjnym, wpakują się w liczne kłopoty. Spróbują schwytać terroryzujący miasto gang i będą uczyć kolejnych kandydatów.

Kanał wyemituje więcej policyjnych produkcji. Będą to klasyki gatunku, takie jak „Zabójcza broń 2” (emisja w czwartek, 9 marca br. o godzinie 22:15) (więcej tutaj) oraz „Tango i Cash” (emisja w czwartek, 23 marca br. o godzinie 23:05) (więcej tutaj), o funkcjonariuszach, którzy początkowo nie dogadują się ze sobą, ale muszą wspólnie rozwiązać sprawę. Pojawi się też film „K-9” (emisja w czwartek, 2 marca br. o godzinie 20:55), o policjancie, który w oczach przełożonych jest zagubionym pracownikiem. Postanawiają dać mu jeszcze jedną szansę i jako towarzysza przydzielają psa (więcej tutaj).

Pojawią się tytuły z królem epoki kaset VHS, Jeanem-Claudem Van Dammem. „Nieuchwytny cel” (emisja w czwartek, 2 marca br. o godzinie 22:55) opowiada o marynarzu, który nie para się swoim zawodem. Pewnego dnia przychodzi do niego kobieta, która prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego ojca. Kiedy bohater godzi się jej pomóc, nie wie, że wplącze się w mafijne porachunki (więcej tutaj). „Nagła śmierć” (emisja w czwartek, 23 marca br. o godzinie 21:00) to opowieść o zwykłym inspektorze pożarnictwa, który stanie się herosem: po terrorystycznym zamachu na stadionie, to on będzie musiał uratować znajdującego się tam wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki (więcej tutaj).

W programie znajdą się również produkcje dla wielbicieli romansów. „Dirty Dancing” (emisja w czwartek, 16 marca br. o godzinie 19:00) to historia Baby, która przyjeżdża z rodzicami do ośrodka wypoczynkowego. Tam poznaje instruktora tańca, Johnny’ego. Rozpoczynają swoją relację od zwykłych prób tanecznych, ale z czasem rodzi się pomiędzy nimi wielkie uczucie (więcej tutaj). Upływ czasu pomógł także postaciom filmu „Bodyguard” (emisja w czwartek, 16 marca br. o godzinie 21:00). Rachel Marron jest wielką amerykańską gwiazdą. Pada ofiarą stalkera, który wysyła pogróżki. Jej team chce chronić piosenkarkę i nie informuje o zaistniałej sytuacji. Zatrudnia za to tytułowego ochroniarza. Początkowo Rachel nie pała do niego sympatią, jednak wkrótce poznają się lepiej i również zaczynają darzyć się uczuciem. Hitowy status piosenki „I Will Always Love You” to zasługa Kevina Costnera. Początkowo Whitney Houston miała nagrać do filmu cover piosenki „What Becomes of the Brokenhearted”. Jednak aktor uważał, że to oryginalna piosenka Dolly Parton lepiej sprawdzi się na ekranie i idealnie pasuje do Houston. Jego starania nie poszły na marne, bo udało się doprowadzić do nagrania, a widzowie pamiętają ten utwór do dziś (więcej tutaj).

W ramach pasma stacja wyemituje także takie filmy jak „Chłopcy z ferajny” (emisja w czwartek, 16 marca br. o godzinie 23:30) (więcej tutaj), „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje” (emisja w czwartek, 23 marca br. o godzinie 19:00) (więcej tutaj), „Klub winowajców” (emisja w czwartek, 30 marca br. o godzinie 19:00) (więcej tutaj), „Człowiek demolka” (emisja w czwartek, 30 marca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj) i „Amerykański ninja 2” (emisja w czwartek, 30 marca br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj).

„Daybreakers. Świt”
emisja: w piątek, 3 marca br. o 21:00

Wampiry przejmują władzę nad światem. Ziemię toczy niezidentyfikowana choroba, która sprawia, że ludzie stają się krwiożercami. Takie stwory muszą na kimś żerować, więc ich ofiarą stali się zwykli mieszkańcy globu. Czy są skazani na całkowite wymarcie? Kiedy wszystko wskazuje na to, że nie ma ratunku dla ludzkości, w społeczności oprawców pojawiają się obrońcy. W rolach głównych występują Claudia Karvan, Ethan Hawke, Willem Dafoe i Sam Neill (więcej tutaj).

„Wataha” 1, 2, 3
emisja: we wtorki (od 7 marca br.) o 21:00

Polski serial HBO. Funkcjonariusz Straży Granicznej, Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota), wybudza się w szpitalu - przeżył wybuch jednego z budynków straży. Większość znajdujących się tam oficerów zginęła, nie wiadomo też, kto dokonał ataku. Rebrow chce poznać prawdę i dowiedzieć się, kto był zamachowcem. Otrzymuje jedynie informację, że podejrzanym jest on sam. Rozpoczyna walkę o wolność i własną reputację. W pierwszym sezonie widzowie mogą śledzić jego zmagania z fałszywymi oskarżeniami, wymiarem sprawiedliwości i trudną rzeczywistością życia na granicy w Bieszczadach. Funkcjonują tam szlaki przemytnicze z Azji, którymi docierają do Europy nielegalnie przemycone narkotyki, a nawet ludzie. W drugim sezonie główny bohater wciąż nie odzyskał wolności. Dokonał dezercji i ukrywa się po ukraińskiej stronie granicy. Prokuratura nadal bada sprawę śmiertelnego wybuchu. Pomimo patowej sytuacji Rebrow nie stracił kręgosłupa moralnego i choć sam ma liczne problemy, próbuje pomagać w zwalczaniu przemytu na granicy. Sytuacje dziejące się w trzecim sezonie wciąż nie pozwolą bohaterowi odpocząć. Po raz kolejny zmierzy się z prokuraturą, tym razem w sprawie innej brutalnej zbrodni, która została popełniona w Bieszczadach. Sprawa szybko zyskuje rozgłos i zaczyna mówić o niej cała Polska. Pod wielką presją Rebrow próbuje rozwikłać zagadkę i wystąpić przeciwko przestępcom. Widzowie mogą przenieść się do prawdziwego świata bohaterów sensacyjnego serialu. Produkcja naprawdę miała miejsce w Bieszczadach i wiele filmowych lokalizacji pozostało bez zmian. Jedną z najbardziej charakterystycznych jest Zajazd u Górala w Przełęczy Wyżnej - to tam rozegrała się scena wybuchu w pierwszym sezonie. Premiera serialu na kanale Warner TV odbędzie się we wtorek, 7 marca br. o godzinie 21:00. Emisja odbywać się będzie we wtorki o godzinie 21:00, zawsze po dwa odcinki (więcej tutaj).

„Diukowie Hazzardu” 1, 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 marca br.) o 17:05

Dwóch chłopaków, jeden szybki samochód i masa tarapatów - to muszą być „Diukowie Hazzardu”. Luke i Bo Dukowie z fikcyjnego miasteczka Hazzard w Stanach Zjednoczonych Ameryki przeżywają młodzieńcze przygody i non stop pakują się w kłopoty. Na szczęście poradą i opieką służy im mądry wujek Jesse Duke i radosna kuzynka Daisy Duke. Stacja wyemituje wszystkie siedem sezonów serialu. Każdy odcinek to inne perypetie. Na Luke’a i Bo czyha przebiegły komisarz Boss Hogg i szeryf Coltrane. Chcą dokonać rozmaitych przekrętów, dzięki którym się wzbogacą, ale potrzebują alibi. Szybko uznają, że Luke i Bo będą doskonałymi ofiarami - zostali kiedyś wrobieni w nielegalne przewożenie alkoholu i mają już nad sobą nadzór sądowy. Gdyby udało się oskarżyć ich o jeden z przekrętów, trafiliby od razu do więzienia, a nikt nie poznałby prawdy. W marcu br. Warner TV skupi się na dwóch pierwszych sezonach produkcji. Komisarz Boss wrobi bohaterów w zorganizowanie transportu. Okazuje się, że prowadzą wóz z przewoźnym i nielegalnym kasynem. Innym razem Daisy odkryje, że piosenkarka Jessi Colter nagrała napisany przez nią utwór. Orientuje się jednak, że nie otrzymuje tantiemów za piosenkę. Kto bogaci się na dokonaniach Daisy? Bo i Luke pomagają kuzynce w rozwiązaniu zagadki, a wszystkie ślady znów prowadzą do Hogga. Gwiazdy serialu podbiły serca widzów, ale jedna z nich miała szczególny status. Był to tak zwany General Lee, czyli samochód Dodge Charger z 1969 roku. Auto, które pojawiało się na ekranie, na tyle fascynowało fanów, że pisali liczne listy z zapytaniami o pojazd. W 1981 roku produkcja otrzymała 35 tysięcy takich wiadomości miesięcznie. Premiera serialu odbędzie się we wtorek, 7 marca br. o godzinie 17:05. Emisja dwóch odcinków dziennie odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:05 (więcej tutaj).

„Dobry wieczór”:
„Superhero”
emisja: w poniedziałek, 13 marca br. o 20:45

Aktorski mistrz komedii, Leslie Nielsen, wraz z Pamelą Anderson i Kevinem Hartem zapraszają do świata super bohaterów. Ale nie jest to uniwersum takie jak zawsze, bo perypetie herosów są ukazane na opak. Scenarzysta produkcji „Straszny film 3” i „Straszny film 4” po raz kolejny udowadnia, że popularne filmowe motywy są idealnym obiektem parodii. W „Superhero” główny bohater to nastoletni chłopak, który zostaje ugryziony przez ważkę. Od tego momentu jego życie wywróci się do góry nogami (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Willy Wonka i fabryka czekolady”
emisja: w niedzielę, 19 marca br. o 11:45

Legendarny aktor Gene Wilder w roli Willy’ego Wonky w marcu br. pojawi się na kanale Warner TV. Ekranizacja powieści Roalda Dahla opowiada o chłopcu z biednej rodziny, który może spełnić marzenie i odwiedzić tajemniczą fabrykę czekolady Willy’ego Wonky. Mały Charlie znajduje w czekoladzie złoty bilet wstępu do fabryki. Wraz z innymi dziećmi wybiera się tam, aby odwiedzić tajemnicze miejsce. Czekają ich pouczające i pełne magii przygody.
 
Molly Ringwald w filmie „Klub winowajców”, foto: Universal Pictures
Molly Ringwald w filmie „Klub winowajców”, foto: Universal Pictures
Jean-Claude Van Damme i Yancy Butler oraz motocykl Honda XR650L w filmie „Nieuchwytny cel”, foto: Warner Bros. Discovery
Jean-Claude Van Damme i Yancy Butler oraz motocykl Honda XR650L w filmie „Nieuchwytny cel”, foto: Warner Bros. Discovery
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.
Aleksandra Popławska w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Aleksandra Popławska w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Aleksandra Popławska i Magdalena Popławska w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Aleksandra Popławska i Magdalena Popławska w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota i Eugeniusz Malinowski w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Leszek Lichota i Eugeniusz Malinowski w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Maciej Mikołajczyk, Andrzej Zieliński i Bartłomiej Topa w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Maciej Mikołajczyk, Andrzej Zieliński i Bartłomiej Topa w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Bartłomiej Topa oraz radiowóz Land Rover Defender w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Bartłomiej Topa oraz radiowóz Land Rover Defender w serialu „Wataha”, foto: Warner Bros. Discovery
Catherine Bach, Tom Wopat i John Schneider oraz samochód Dodge Charger w serialu „Diukowie Hazzardu”, foto: Warner Bros. Discovery
Catherine Bach, Tom Wopat i John Schneider oraz samochód Dodge Charger w serialu „Diukowie Hazzardu”, foto: Warner Bros. Discovery
Tom Wopat, Catherine Bach i John Schneider oraz samochód Dodge Charger i radiowóz Plymouth Fury w serialu „Diukowie Hazzardu”, foto: Warner Bros. Discovery
Tom Wopat, Catherine Bach i John Schneider oraz samochód Dodge Charger i radiowóz Plymouth Fury w serialu „Diukowie Hazzardu”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...