reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Seriale HD i TVP Rozrywka HD w sieci Sat Film

dodano: 2023-03-13 10:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP Seriale W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kanały TVP Seriale HD i TVP Rozrywka HD. Stacje Telewizji Polskiej dostępne są dla abonentów na pozycjach o numerach odpowiednio 22 i 132. Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mieli dotąd dostęp do kanałów TVP Seriale i TVP Rozrywka w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD tych stacji mają identyczne ramówki. - Zmiana pojawiła się automatycznie, nie jest potrzebne strojenie odbiorników - informuje operator.

TVP Rozrywka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Seriale to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2010 roku. W ofercie kanału, zgodnie z nazwą, widzowie znajdą seriale fabularne. Stacja emituje także programy o kulisach seriali i filmy fabularne. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

TVP Rozrywka to stacja z portfolio Telewizji Polskiej. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2013 roku. Jak sama nazwa wskazuje, to stacja prezentująca szeroko rozumiane programy rozrywkowe. W ramówce widzowie znajdą koncerty, kabarety, teleturnieje, widowiska, programy kulinarne, magazyny popularnonaukowe, filmy i seriale (więcej tutaj). W 2022 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Rozrywka HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich kanałów jak Current Time (więcej tutaj) i TVP Nauka HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...