reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

2-4.09 Polsat Sport: FEN50, UFC i Old Firm Derby

dodano: 2023-09-01 22:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 2-3 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, mistrzostwa Europy siatkarzy, siatkówka plażowa, Orlen Superliga Mężczyzn, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Roshn Saudi League, Brasileirão Assaí Série A, LaLiga EA Sports, Liga Portugal Betclic, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, Jupiler Pro League, futbol amerykański - European League of Football, Fight Exclusive Night (FEN), Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Liga Mistrzów hokeistów, lekkoatletyka - Diamentowa Liga oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa Europy siatkarzy (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Roshn Saudi League (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Fight Exclusive Night (FEN) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów (więcej tutaj), lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

2 września (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:15 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

5:25 e-sport, League of Legends European Championship, finały: G2 VS XL - mapa 3., Polsat Games

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 siatkówka plażowa: turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie, Polsat Box Go

8:30 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

9:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

9:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

12:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

12:40 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Xiamenie, Polsat Sport

13:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:30 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 1

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Arka Gdynia, Polsat Box Go

15:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Madrid CF Madryt - Getafe CF, Eleven Sports 1

15:50 hokej, Liga Mistrzów hokeistów: Tappara Tampere - Belfast Giants, Polsat Sport Fight

16:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataloni: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

16:15 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa B: Słowenia - Hiszpania, Polsat Sport Fight

16:15 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa D: Turcja - Grecja, Polsat Sport News

16:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa C: Holandia - Czechy, Polsat Sport

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:20 piłka nożna. Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - Polonia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:20 hokej, Liga Mistrzów hokeistów: ERC Ingolstadt - Farjestad Karlstad, Polsat Sport Premium 3

18:20 hokej, Liga Mistrzów hokeistów: Skelleftea AIK - Dynamo Pardubice, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Frosinone Calcio, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 4

18:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) MMA, Fight Exclusive Night 50: Tauron Fight Night (FEN50: Tauron Fight Night) w Gliwicach, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:15 siatkówka, mistrzostwa Europy, siatkarzy, grupa D: Izrael - Francja, Polsat Sport Premium 1

19:15 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa B: Bułgaria - Ukraina, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa C: Macedonia Północna - Czarnogóra, Polsat Sport

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: RKC Waalwijk - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

19:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al Hazm Ar Rass - Al-Nassr Club Rijad, Polsat Sport Premium 4

19:55 piłka nożna, Roshn Saudi League: Al-Fateh Al-Mubarra - Al-Ahli Dżudda, Polsat Sport Premium 5

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Monza, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Betis Balompie Sewilla - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 4

21:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 2 na 3 września (z soboty na niedzielę)

0:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Botafogo FR Rio de Janeiro - CR Flamengo Rio de Janeiro, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

2:10 MMA: KSW47, Polsat Sport Fight

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3 września (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 strzelectwo: „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport News

8:40 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 1. półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

8:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

9:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie: 2. półfinał siatkarzy, Polsat Sport Extra

9:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport News

9:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:30 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

12:10 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

12:25 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk, Polsat Sport

12:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport News

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Clermont Foot 63, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie: finał siatkarzy, Polsat Sport Extra

13:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: KAA Gent Gandawa - Club Brugge KV Brugia, Eleven Sports 2

14:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Futures w Warszawie: ceremonia, Polsat Sport Extra

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Fortuna Sittard - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: Energa Wybrzeże Gdańsk - KS Kielce, Polsat Sport Extra

14:50 hokej, Liga Mistrzów hokeistów: Ocelari Trinec - Red Bull Monachium, Polsat Sport Premium 3

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

15:45 siatkówka, mistrzostwa Europy, grupa D: Grecja - Rumunia, Polsat Sport Premium 2

16:15 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa B: Hiszpania - Finlandia, Polsat Sport Fight

16:20 futbol amerykański, European League of Football: Fehervar Enthroners - Panthers Wrocław, Polsat Sport News

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa C: Dania - Czarnogóra, Polsat Sport

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa A: Estonia - Szwajcaria, Polsat Sport Premium 6

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 hokej, Liga Mistrzów hokeistów: Skelleftea AIK - Dynamo Pardubice, Polsat Sport Premium 4

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

18:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Atletico Madrid Madryt - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3

18:45 (TVP Sport) i 19:45 (Polsat Sport Extra) siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: finał, Polsat Sport Extra i TVP Sport

18:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarzy, grupa D: Izrael - Portugalia, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport) i 19:50 (TVP1) siatkówka, mistrzostwa Europy, grupa C: Macedonia Północna - Polska, TVP1 i Polsat Sport

19:15 siatkówka, mistrzostwa Europy, grupa B: Bułgaria - Chorwacja, Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:10 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport News

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 3

20:45 siatkówka, mistrzostwa Europy, grupa A: Belgia - Niemcy, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Fortaleza EC, Polsat Sport Premium 5

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: SC Braga - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:10 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 3 na 4 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...