reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

10. urodziny TVP ABC

dodano: 2024-02-14 14:53
autor: Jan Borejko | źródło: TVP ABC

TVP ABC 10 urodziny 10 lat facebook.com/tvpabc W czwartek, 15 lutego TVP ABC świętuje swoje 10. urodziny. Z tej okazji na antenie, stronie internetowej i w mediach społecznościowych na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, m.in. nagrody w Urodzinowym Maratonie Konkursowym oraz fantastyczne niespodzianki w formie ukochanych bajek i programów.

facebook.com/tvpabc
TVP ABC 10 urodziny 10 lat facebook.com/tvpabc


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP ABC stale rozwija swoją ofertę i wciąż pozostaje liderem wśród kanałów dziecięcych dostępnych na rynku.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych widzów uruchomiony został wirtualny kanał TVP ABC 2, który zapewnia dzieciom w wieku 3-6 lat rozrywkę i naukę na najwyższym poziomie, Alfa TVP dla nastolatków oraz aplikacja Kraina ABC, dostępna na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. W tej bezpiecznej dla dzieci przestrzeni funkcjonuje sześć stref: programy i seriale animowane TVP ABC, piosenki z autorskich programów, gry edukacyjne oraz usypianki. Udostępniane treści są bezpieczne i dostosowane do potrzeb najmłodszych i ich rodziców.

Od 2017 roku TVP ABC wyprodukowało ponad 20 audycji własnych m.in:
„Cześć, czy mogę Cię zjeść?”, „Studio ABC”, „Alchemik”, „Przyjaciele”, „Zwierzaki Czytaki” oraz „Figu Migu na planecie Czochras” - specjalna propozycja dla dzieci głuchych i niedosłyszących. W 2023 roku TVP ABC wyprodukowało serial dla młodzieży - „Tylko nie piątek”. Antena rozwija ofertę teatralną dla najmłodszych i emituje wyjątkowe spektakle „Opowieść wigilijną”, „Misję Lolka Skarpetczaka” oraz „Kopciuszka”. Na zlecenie TVP ABC wykonano polski dubbing do wielu docenionych przez młodych widzów i ich rodziców seriali animowanych, takich jak: „Heidi”, „Super Wings”, „Dino Ranczo”, „Idefiks i Nieugięci” „Ronja, córka zbójnika”, „Przygody Tomka Sawyera”, „Tajemnicze Złote Miasta” czy „Inazuma Eleven Go”.

TVP ABC wspiera wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe oraz promuje nowości wydawnicze, włączając się w ten sposób w popularyzację czytelnictwa wśród najmłodszych. Na stronie abc.tvp.pl organizowane są maratony konkursowe z atrakcyjnymi nagrodami. W 2021 roku wprowadzona została nowa oprawa kanału, w której wykorzystano Literaki, odświeżony został logotyp, a strona internetowa stała się bardziej nowoczesna i intuicyjna.

Z okazji swoich 10. urodzin TVP ABC przygotowała specjalną ofertę programową.
Z tej okazji w czwartek, 15 lutego zaprasza na premierowy, urodzinowy odcinek „Studia ABC”, w którym widzowie dowiedzą się, jakie były początki anteny oraz poznają kulisy powstawania najlepszych w Polsce programów dla dzieci. Smacznie, kolorowo i urodzinowo będzie także w: „Alchemiku”, „Cześć, czy mogę Cię zjeść”, „Halo, halo!” i u „Domisiów”. Świętować z anteną będą także bohaterowie seriali animowanych, m.in..: „Trefliki”, „Molang”, „Król Maciuś Pierwszy”, „44 Koty”, mieszkańcy „Dino Ranczo”, „Henrietta”, „Tangramiaki” i „Myszkieterowie”. W tym wyjątkowym dniu, na antenie kilka razy pojawi się specjalny urodzinowy teledysk, w którym widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć ulubionych bohaterów.

Tego dnia rusza także Urodzinowy Maraton Konkursowy.
Do 19 lutego na stronie abc.tvp.pl o godz. 9:00 publikowane będzie pytanie konkursowe wraz z regulaminem oraz informacją o nagrodzie. Na pytanie będzie można odpowiadać do godz. 20:00 danego dnia, w którym pojawi się pytanie. Z nadesłanych odpowiedzi wyłonionych zostanie po 5 laureatów, którzy brali udział w zabawie każdego dnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...