reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Stopklatka TV HD ruszy razem z wersją SD?

dodano: 2014-02-25 18:29 | aktualizacja: 2014-02-25 19:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (thx)/satkurier.pl

Stopklatka Już wkrótce, prawdopodobnie 15 marca br. (więcej tutaj), w ofercie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) pojawi się nowy kanał filmowy Stopklatka TV. Stacja znajdzie się również w pakietach sieci kablowych UPC Polska, Vectra (więcej tutaj), Multimedia Polska, Inea, Toya i w większości mniejszych oraz platform satelitarnych Cyfrowy Polsat (więcej tutaj) i nc+ (więcej tutaj). Z informacji podawanych przez sieć Inea wynika, że kanał będzie dostępny również w wysokiej rozdzielczości. Na razie nie są jednak znane szczegóły odnośnie kanału Stopklatka TV HD. Nie ma też potwierdzenia nadawcy w tej sprawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Droga Ineo, czy jest szansa aby w pakiecie Super HD znalazł się kanał filmowy i coś o tematyce historycznej? - pyta abonent na profilu sieci Inea na portalu społecznościowym Facebook.

- Jeśli chodzi o filmy, do opisu pasuje kanał Stopklatka TV (także w HD), który pojawi się wkrótce również w ofercie Inea. Tematyka historyczna to dość wąski wybór, ale coś dla miłośników dokumentów (i okolic) też się znajdzie - pada odpowiedź ze strony operatora.

Za projekt kanału filmowego Stopklatka TV odpowiadają spółki Kino Polska TV i Agora S.A. (więcej tutaj i tutaj) Nadawca chce rozpocząć nadawanie 15 marca br. (więcej tutaj) Stacja ma być dostępna w ramach pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), w ofercie sieci kablowych i platform satelitarnych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja HD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...